The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Elita z i bez makijażu" :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry!

Parę dni temu naszła mnie ochota na sprawdzenie czy da się jakoś poprawić wygląd Elity. Testowałem różne presety do polecanego w wynikach google EDFX, programy SweetFX, Nvidia Freestyle i autorski preset do ReShade produkcji naszego znamienitego Hetmana. W związku z tym, że przy okazji zawężenia grona potencjalnych kandydatów do 2 ostatnich z wyżej wymienionych, zrobiłem kilka zrzutów ekranu pokazujących różnicę między bazową grą a "Elitą w makeup'ie" postanowiłem się nimi podzielić, ale też utworzyć wątek, w którym moglibyśmy wrzucać screeny porównawcze własnych"poprawionych" wersji gry a jej zupełnie bazowej formy. W ten sposób łatwiej będzie zdecydować się, na konkretny program/preset/filtr :D



1. Poniżej screenshoty w kolejności: Bazowa Elita -> Nvidia Freestyle -> Roots Explo v2 beta

2. Klik w obrazek przenosi do pełnej rozdzielczości (co szczerze polecam bo zmniejszone obrazki na forum nie oddają tych subtelnych różnic)

3. Na końcu postu archiwum ze zrzutami, gdyby ktoś miał ochotę porównać sobie offline na komputerze w ulubionej przeglądarce zdjęć


  • No makeup

    [Obrazek: 39to6Nd.jpg]


  • Nvidia Freestyle

    [Obrazek: 9Rxg7fp.png]


  • Roots Explo v2 beta

    [Obrazek: C7rCpPl.png]




  • No makeup

    [Obrazek: kJyjU9f.jpg]


  • Nvidia Freestyle

    [Obrazek: iZbBy6H.png]


  • Roots Explo v2 beta

    [Obrazek: qhHAZMC.png]




  • No makeup

    [Obrazek: 0vK2xtm.jpg]


  • Nvidia Freestyle

    [Obrazek: aWDOGBc.png]


  • Roots Explo v2 beta
    [Obrazek: 0M22UbB.png]




  • No makeup

    [Obrazek: cqLQfXi.jpg]


  • Nvidia Freestyle

    [Obrazek: rWkggw1.png]


  • Roots Explo v2 beta

    [Obrazek: TWqlI2H.png]




  • No makeup

    [Obrazek: RhrSzT4.jpg]


  • Nvidia Freestyle

    [Obrazek: CsDREOg.png]


  • Roots Explo v2 beta

    [Obrazek: z8kfesU.png]




  • No makeup

    [Obrazek: sRgjdhF.jpg]


  • Nvidia Freestyle

    [Obrazek: Z5a0ae4.png]


  • Roots Explo v2 beta
    [Obrazek: sXYSDjz.png]





Linki do paczki ze zrzutami:
https://drive.google.com/open?id=1GbDSQz...7ICmtT485x
https://www.dropbox.com/s/nm08cipn0fjpv8...u.zip?dl=0
Instrukcja pobierania z Dropboxa bez posiadania konta/logowania


Wszystkie screenshoty są mojego autorstwa
Prawa do nazwy Nvidia Freestyle posiada Nvidia
Prawa do nazwy Roots Explo posiada Hetman
Brak zdjęć, nie ma co oglądać :D.
Bo sie laduja godzinami ;)
NVidia Freestyle musze pogoglowac co to bo ja bardzo lubie wszysto psuc i bawic sie galeczkami :D
Na forum frontiera znajdziesz jeszcze moda pod reshade 4 w zalozeniu tworcy bardziej "urealnijacy" ale u mnie gwiazdy sa jakby pod kazda ktos odzielnego led'a podpial.
Mod Hetmana tez testowalem.
A edfx coz ma fajne presety i jest latwy w obsludze, ale jak do gwiazd podlatuje to musze okulary sloneczne zakladac :D