The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Realne podróże, małe i duże.. CMDR-a DevoloPL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć

Korzystając z okazji przebywania na targach MWC w Barcelonie. Poniżej trochę fotek i filmików z dnia pierwszego na gorąco.

Może chcecie, żebym bardziej sfotografował, bądź nagrał jakiś konkretny nowy model telefonu to dajcie znać.

PS. W środę spodziewajcie się filmików z udziałem Roberta Kubicy, prosto z testów przedsezonowych. 

Galeria zdjęć: 
https://flic.kr/s/aHsmaagw2a

To ja starający się pobić aktualny rekord targowy w rFactor na torze Silverstone na stoisku HTC Vive:
[Obrazek: 47156441122_a02b3f6322_b.jpg]
DSC_0638 by Tomasz Slezak, on Flickr

W końcu zająłem 4 miejsce.

A tego gościa pewnie kojarzycie z TV ;)
[Obrazek: 46485125934_064ffe2113_b.jpg]
klawiter photo by Tomasz Slezak, on Flickr
Ooo, fajnie masz! Czy chcemy fotki telefonów? Jasne, najlepiej tych z hostessami :-D
Zapraszam na live streaming z mojego stoiska https://www.interdigital.com/post/interd...from-mwc19
Interdigital, zbieram resztki zębów z kafelków.
(25.02.2019, 17:38 UTC)USSER-PL napisał(a): [ -> ]Interdigital, zbieram resztki zębów z kafelków.

Że tak trochę po czasie, ale zęby całe??
Fajna sprawa. Samo VR mnie kręci niesamowicie. Ale chciał bym wypróbować zanim się zdecyduję.
Nawet ciężko mi sobie wyobrazić jak to musi wyglądać w Elitce ;)
Wygląda to tak... hmm... jak lądowałem delfinem na coriolisie to nie zdążyłem zadokować. Te stacje są ooooogromne w VR.

(16.04.2019, 17:32 UTC)DevoloPL napisał(a): [ -> ]
(25.02.2019, 17:38 UTC)USSER-PL napisał(a): [ -> ]Interdigital, zbieram resztki zębów z kafelków.

Że tak trochę po czasie, ale zęby całe??

Dobre plomby dostałem. Dekodują jedzenie w locie ;)
(19.04.2019, 18:44 UTC)USSER-PL napisał(a): [ -> ]Wygląda to tak... hmm... jak lądowałem delfinem na coriolisie to nie zdążyłem zadokować. Te stacje są ooooogromne w VR.


I to się nazywa imersja. Sam chciał bym polatać wewnątrz stacji w VR i 5 min to było by zdecydowanie za mało :P