The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Apex Legends (Titanfall)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Bezpłatny shooter typu Battle Royale, dostępne za friko na Origin.

https://www.origin.com/pol/en-us/store/apex/apex

Boże, dlaczego akurat battle royale...
Grałem, fajne, dosłownie Titanfall 2 bez tytanów, bardzo przyjemna gierka. Super sprawa. Mnie generalnie denerwuje tryb battle royale, ale tak poza tym polecam.
Też pograłem, nawet jedną grę wygrałem, ale chyba za wolny jestem na takie zabawy :D Natomiast jest za free, chodzi ładnie, więc warto spróbować.
Chwilę pograłem, jest spoko bo Titanfall :D Szkoda, że z całego poruszania się zostawili tylko jazdę po linie i wbieganie pionowo po ścianach. Trochę brakuje tego jump-kitu
Jeśli gracie na PS4 to jestem chętny :)
psn: wito662
Ktoś chętny do gry zespołowej? Jestem noobem, a z randomami ciężko się czegokolwiek nauczyć, poza tym komunikacja to podstawa w tej grze. System pingów BARDZO ułatwia sprawę, but still...
Tez jestem noobem ale moge poprobowac :D jeszcze nie probowalem ale co mi tam ;)
Pykam teraz jak coś, ale pracuję (backup bazy danych się robi, jeszcze z godzinę potrwa - jak się wysypie, to będę musiał ad hoc nawiać).

Przy lvl 10 zacząłem dopiero kumać mniej więcej o co biega :D

Nadal nie mogę pozbyć się nawyków z Titanfalla :P
W weekend może ściągnę, ale nie wiem czy mnie wciągnie - gunplay i skille mi się podobały. Battle Royale są mi nie po drodze. :(

https://www.youtube.com/watch?v=KiVBoh71yqU
Ja też nie byłem przekonany, ale powoli zaczyna mi się podobać.

100 razy bardziej wolę Titanfalla jednak. BR potrafi być nudne, jeżeli nikogo nie napotykasz na swojej drodze, dopóki obszar gry nie jest mniejszy. Więc w takim przypadku przez kilkanaście minut biegnie się przez pół mapy, zbierając broń, ammo etc. i na końcu jest krókie starcie z przeciwnikami.

Drugi scenariusz jest taki, że od razu napotykasz wrogi skład i albo masz szczęście i znajdziesz lepszą broń - i przeżyjesz, albo zginiesz na miejscu, bo trafisz na jakichś wymiataczy.

Czasami mecz trwa minutę, a czasami 15.

Ale dlatego właśnie myślę, że gra zespołowa, z przemyślaną taktyką (gdzie wylądować, atakujemy czy po cichu etc.) może wnieść sporo funu do BR. Z randomami jest IMO mocno średnio.
Stron: 1 2