The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Pomoc przy materiałach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć, wesele mnie nudzi więc czas się zabrać do roboty.
Podobne informacje już są na forum ale potrzebuję zebrać je w jednym miejscu. Najpierw małe wyjaśnienie: 
Jako HKL postanowiliśmy a w zasadzie ja osobiście się zadeklarowałem ( dlatego udział jest nieobowiązkowy - mimo to zapraszam choćby dla różnorodności doznań ) że będziemy pomagać początkującym pilotom w zdobywaniu materiałów dla inżynierów. Czy to poprzez udzielenie informacji czy wspólny wypad np. na CZ i pomoc w zdobywaniu komponentów.

Dlatego też proszę was bardzo o wpisywanie tu każdej znanej wam lokacji dotyczącej respienia sie materiałów , miejsc gdzie znajdują sie bazy guardianów itd.
Moim celem jest zbudowanie ściągi która pozwoli mi oraz wam szybko sprawdzić gdzie np. kupić herbatkę dla jednego z inżynierów albo z czego na 100% wypada materiał do upgradu FSD na piątym poziomie.

Tutaj też oraz  na discordzie będę czekał na wszelkie prośby pomocy której HKL może wam udzielić.
Tym samym HUSARSKI KORPUS LOGISTYCZNY rozszerza swoją działalność o nową usługę. Do tej pory pomagaliśmy graczom lekko się wzbogacić aby mogli bez obaw o wykup podróżować po bańce. Teraz pomożemy im także tuningować ich statki aby mogli bez obaw wyruszyć w głęboką przestrzeń!

HUSARSKI KORPUS LOGISTYCZNY - TWÓJ PEWNY START W GALAKTYCE.
HD 63154 B3A
Ruiny Guardian chyba jedyne znane gdzie teraz zdobywamy Guardian Module Blueprint Segment. Swiecace "slupy" to miejsce gdzie sa pylony potrzebne do aktywacji Ancient Data Terminal. Pozatym mase wszelkiej masci Guardian materialow plus troche Guardian Data. Jesli ktos szuka rzeczy po Guardianach troche tez tu znajdzie.
PRO TIP : Wybieramy sie malymi statkami z Point Defence na GORNYCH powierzchniach statku. Ladujemy mozliwie blisko i przed wyruszeniem na rajd SRV ustawiamy 4 pipy w Sys i 2 w Wep. Duzo przyjemniej, bo nie trzeba uciekac przed rakietami :)
Super, dawać więcej nie wstydźcie się :)
Poszukiwania materiałów? Na ten moment uważam tą -> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...IFy3m2NII/ ściągę za bardzo pomocną. Stworzona przez CMDR Galenrog. :)
ok to bądź zawsze dostępny na discordzie - będziesz mi tłumaczył to czego się nie doczytam po angielsku :) chyba że jest wersja PL ?
Hmm szukalem Polonu na Tiris 1C i chyba Balmung A 3 (na obu 1,2% wiec obiecujaco na Balmung A 3 do tego Arsen) wynik totalne 0. Nie wiem jak to jest, ale snuje spiskowa teorie ze to troche jakby "wyeksploatowane" zrodla. Kilka dni temu 4kLY od Banki na planetce z 0,7% po 30 minutach mialem 9 sztuk Polonu w materialach.

A co do tematu LINK do mojego wczesniejszego posta o Chemical Manipulators. Chyba jeszcze nie znerfili. Dalej w temacie Koledzy jeszcze swoje dane powrzucali.
Ja Ci powiem jak ja to robię - nieludzko skuteczne.
Lecisz sobie do Col 173 gdzie są drzewa.
Na przykład znalazłem bardzo łatwą do ogarnięcia strukturę na NGC 2451A Sector WE-Q b5-6 B 1 (Guardian Weapon Blueprint) - polecam

I robisz sobie na przykład taki search, ja szukałem technetium https://www.spansh.co.uk/bodies/search/E...C0032B514C

To Ci daje obiekty w okolicy na których na 99% będą brain trees czyli świetne źródło materiałów, znajdujesz brain trees w kraterze, przez jakieś 10 minut zbierasz koło 9-12 sztuk rzadkich materiałów i masę wszystkiego innego. Jak chcesz więcej to lecisz do następnego krateru.
Ja miałem 6 technetium, po jednym zbiorze mam 18.

W razie wątpliwości (za pierwszym razem to na pewno skomplikowane) to pytać
Szukanie łazikiem jest obarczone losowością i można znaleźć masę a można jeździć dwie godziny i nic. W drzewach zawsze znajdujesz to po co przyjechałeś.
@Baton czekaj czy ja Ciebie dobrze zrozumialem... Laduje w kraterze z drzewami, nawet takim ktory juz odkryles, i tam jest duzo otocropow itp???
Nienawidze botaniki, ale chyba sie przemoge :D
(25.06.2018, 08:40 UTC)Kuba Wolf napisał(a): [ -> ]@Baton czekaj czy ja Ciebie dobrze zrozumialem... Laduje w kraterze z drzewami, nawet takim ktory juz odkryles, i tam jest duzo otocropow itp???
Nienawidze botaniki, ale chyba sie przemoge :D

Tak dobrze zrozumiałeś, spawny są dla każdego gracza osobne, więc z każdego wyciągniesz dla siebie świeżą porcję.
Informacje na przyszłość :) :
**********************************
NGC 2451A Sector MC-V c2-5 E 1 52.0385 110.8552 (weapon blueprint)

tu widać lokację słupków https://i.imgur.com/PgL12mN.jpg

Inny system z weapon blueprint to np. Synuefe EU-Q c21-10

***********************************
Stron: 1 2 3 4