The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Witajcie! Poszukuję polskich graczy XBOX.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Kochani. Absolutna świeżynka w mojej osobie poszukuje polskich graczy z XBOXa. Z angielskim jestem trochę na bakier, ale masakrycznej tragedii nie ma. Opanowałem już latanie, dokowanie i proste misje. Znajdziecie mnie na discordzie: coldsoul2018#8423. W grze: coldsoul2018. Liczę na Was. Zakochałem się w tej grze ;)

Dziękuję "Fenyl de Lechia" za pokierowanie mnie tutaj.
Wysokich lotów, dalekich skoków.
Wysłałem Ci zaproszenie do klubu na X. Dzięki temu bedziesz miec nicki polskich graczy w ED. Ale ilu z nich nadal lata tego nie wiem.

I got you fam - Fenyl
Dziękuję serdecznie. Rozumiem, że kolega również na XBOXie?
Kolega na wszystkim: PC, PS4, Xbox :D
Ja jestem z tych niezrównoważonych, latam na wszystkim na X też. Problem tylko taki że raczej razem nie polatamy bo ostatnio nawet golda nie kupiłem. Jakoś nie było motywacji ani pretekstu
Rozumiem, fajno! A mógłbyś w kilku słowach porównać jakoś te platformy? Tak się złożyło, że niedawno kupiłem XBOXa One X, a poszukując dobrych gier trafiłem właśnie na Elite. Gdyby nie XBOX, pewnie nigdy bym się o nim nie dowiedział... Teraz zastanawiam się czy nie przesiąść się na PC, którego mam bardzo przyzwoitego. Szczerze wolałbym zostać na XBOXie. Złapałem klawiszologię i potrafię parę rzeczy, polubiłem wygodę na kanapie, gdyby jednak gdyby gra była warta świeczki, to hmmm.... Kto wie? Może przesiadka?
Między PC a Xbox X różnica polega tylko na ilości graczy. Pod względem graficznym praktycznie niczym się nie różnią.
Czyli nie ma sensu migrować na PCta? Rozumiem, że ilość graczy jest mimo wszystko zadowalająca?
Co rozumiesz przez zadawalająca. Jest jednak, jedna duża różnica. Zamknięty system na konsolach, na pc jednak możesz zainstalować sobie programy, które będą zapisywać twoje postępy w grze kasa, rangi, materiały itp. i wysyłać np. na Inare.
Dodatkowo na PC masz wsparcie zewnętrznego sprzętu, jak Hotasy, tablety z dodatkowymi ekranami, VR :)
Stron: 1 2 3 4