The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Kosmiczna galeria.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Będę tutaj wrzucać moje kosmiczne zdjęcia. Konstruktywna krytyka mile widziana ;)

[Obrazek: oyQzFRz.jpg]

[Obrazek: SLOpbvl.jpg]

[Obrazek: Vzs9Wqn.jpg]

[Obrazek: PhQUYKS.jpg]

[Obrazek: Wq1a9ZS.jpg]

[Obrazek: vqEfkZs.png]

[Obrazek: 7yKc3Ig.png]
Bardzo ładne zdjęcia. Masz talent :) Widać, że umiesz fajnie kadrować fotki. Przedostatnie mega klimatyczne! Oczywiście +REP i czekam na więcej!
Dla mnie dość rzadkie połączenie dobrych fotek i sensownie złożonej galerii, bez powtórek i knotów tu i ówdzie. Kawał dobrej roboty, oglądnąłem z przyjemnością - gratulacje :)
@TeddyPanda, @Baton Dzięki :)
Widoczek z dzisiaj:

[Obrazek: bGsJdwo.jpg]

06.04.2018
[Obrazek: 1KIC6go.jpg]
Alcatraz Class Prison Ship i spotkanie z Thargoidem w HIP 17692:
[Obrazek: vlmMGn4.png]

[Obrazek: IPpmXKX.png]

[Obrazek: HtE0Pkn.png]
Trzecia mi się bardzo podoba, bardzo ciekawy widok. Pierwsza którą widziałem w kilku miejscach wcześniej nie pokazuje wyraźnie co jest tematem, Thargoid się za mało odcina, szkoda, że się nie udało na niego poświecić. W ogóle fotografowanie Thargoidów by było idealne w dwójkę, w skrzydle albo multicrew, trzeba kiedyś zrobić sesję :)
@Baton: Dzięki :) Będę mieć to na uwadze przy następnej okazji. Z thargoidem mam w sumie jeszcze więcej zdjęć, ale czasem ciężko jest wybrać, które jest to właścwie. Np, takie jeszcze jest.

[Obrazek: nlq1w44.png]  
..albo takie, ale tutaj niestety planeta jest ucięta, więc go nie miałam zamiaru wstawiać.

[Obrazek: 51hFPUc.png]
Dla mnie oba są ciekawsze niż ta co dałaś na Elite Galaxy :)
Ucięta planeta nie ma dużego znaczenia bo tematem fotki jest statek Thargoidów, więc tło nie musi być perfekcyjne. Właśnie ta mi się podoba najbardziej z tego tematu Alcatraz, no ale Ty jesteś autorką i Twoje wybory są ważne. Można by ją troszkę przekadrować na przykład tak https://i.imgur.com/6pufN74.png  a planetę wywalić jeśli Ci przeszkadza ;) https://i.imgur.com/SUqkZiz.png
Fajnie linia tego statku więziennego prowadzi w stronę głównego tematu fotki.

(na marginesie nie jestem żadnym tam fotografem, wię to co tutaj pisze to są moje prywatne nieprofesjonalne opinie i traktuję to bardziej jako rozmowę między kumplami a nie pouczanie kogoś :) )
Ok.. W sumie celne uwagi :)

Jasne, nie mam za złe czy coś. Zresztą prosiłam w pierwszym poscie o konstruktywną krytykę. No to mam jeszcze trochę nauki przed sobą.
Super :) Bardzo mi się podobają zwłaszcza pierwsza i ostatnia fotka!
Stron: 1 2 3