The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Zakupy na amerykańskim PSStore
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z was kupował w ten sposób gry? Jakie mieliście doświadczenia? Co ze zdrapkami doładowującymi w serwisach takich jak G2A? (jak one funkcjonują, tzn czy są w wersji "cyfrowej"?) I jak to jest z tym zakładaniem konta w US, łącznie z adresami itd. Czy to legalne? Jakieś sankcje SONY z tego tytułu? Szukałem w internetach, ale nie znalazłem wyczerpujących porad.
Znam kilka osob ktore maja konta na azjatyckich ps storach. W wiekszosci zdrapki i inne takie rzeczy dzialaja jesli sa w tej samej walucie. Czy to legalne? Raczej tak - mozesz przeciez przemieszczac sie po swiecie jak cos. Poza tym skąd ta mysl ze musisz podac adres? Jakos sobie tego nie przypominam zebym kiedykolwiek to tam wpisywac.
Mam swoje US Store. Zakładasz bez problemu . Na pssite.com opisane jest krok po kroku jak założyć PSID .Zdrapki też działają bez problemu - oczywiście w USD

http://www.pssite.com/poradniki/1132/por...store.html
A wiesz może jak to jest z tymi zdrapkami? Muszę je fizycznie zdrapac, czy jeżeli zamawiam takowa np przez G2A to dostaje kod do doładowania. Chodzi o to że przy pierwszym przypadku musiałbym czekać na dostawę :)
Zdrapki kupujesz np. keye.pl - kod na maila i zdjęcia kodu
Działają bez problemu.
Dzięki :)