The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: [PC] Kto chce gry Paradox? (m.in. Stellaris, Pillars of Eternity)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie!

Został mi jeden zestaw gier Paradox z ostatniego Humble Bundle, postanowiłem więc rozlosować pojedyncze gry wśród husarzy.

Regulamin:
  • Osoba biorąca udział w losowaniu musi mieć minimalną rangę kadeta!
  • Można zagłosować na wszystkie gry. Istnieje szansa, że jedna osoba może być wylosowana kilka razy
  • Losowanie odbędzie się na podstawie głosów oddanych w ankiecie na daną grę
  • Mechanizm losowania oparty będzie na https://www.miniwebtool.com/random-name-picker/ - nazwy użytkowników z forum zostaną skopiowane do formularza, a narzędzie wybierze jeden nick. Losowanie będzie wykonane RAZ na każdą grę.
  • Na zgłoszenia czekam do 03 lutego 2018, g. 20:00 czasu PL
  • Wyniki zostaną ogłoszone w sobotę, tj. 03 lutego 2018 po godzinie 21:00 czasu PL (może być chwila zwłoki z różnych przyczyn)
  • Zwycięzcy losowania zostaną ogłoszeni w tym wątku, a linki do kluczy lub same klucze (jeszcze nie wiem do końca) zostaną wysłane przez wiadomość PW
  • W losowaniu bierze udział jeden klucz do gry (mam tylko jeden zestaw)
Dla tych, którym się nie uda, lub chcą już teraz pograć w Paradoxy, link z bundlem: https://www.humblebundle.com/games/paradox-bundle-2018 - dostępny do wtorku (06.02.2018).

Powodzenia!
Kolego fajna inicjatywa :) zagłosowałem a w zasadzie zgłosiłem ochotę na dwie gry..
ale muszę zapytać - ty te gry kupiłeś a teraz oddajesz czy po prostu w jakiś sposób je wylosowałeś czy dostałeś?
Kupiłem kilka zestawów. Z różnych powodów został mi się jeden (ktoś się wycofał). Jak pisałem na discordzie - ja już mam. Mógłbym oddać bezdomnym, ale oni sami ponoć auta rozdają ;) Na forum jest kilka tematów z grami Paradoxu, więc myślę, że gry trafią do osób, które choć chwilę pograją i nie będzie to po prostu wyrzucona kasa :D
Chwalebna inicjatywa, poszedł +Rep :) (.. i dopisałem się do trzech pozycji.. :P)
Ja też się dopisałem do kilku;) Mam znajomego, który ma słabe zdrowie, więc kase wydaje na leczenie, to też zawsze mu oddaje takie klucze:) Niech ma coś z życia.
Szanowni! Ogłaszam wyniki losowania!

Cities in Motion 2 - @Fenyl de Lechia
[Obrazek: 0Qc9Y2E.png]

Magicka 2 - @Haji-me
[Obrazek: AviFOet.png]

Majesty 2 Collection - @Pienias
[Obrazek: QJPttHm.png]

Crusader Kings II + The Old Gods DLC - @Diamentowy
[Obrazek: lVhcGXE.png]

Pillars of Eternity - @Manig
[Obrazek: 74Qh2ii.png]

Hearts of Iron III Collection - @Hamsiu
[Obrazek: B2usppn.png]

Europa Universalis III Complete - @Nefe
[Obrazek: qMHjwDT.png]

Stellaris - @QCIAK
[Obrazek: ObxS8YF.png]

Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie i gratuluję wylosowanym! Informacje o giftach zostaną wysłane na PW :D
O, wygrałem coś:p dzięki Ryczy;)
\o/ Dzięki ryczypior :D
Dzięki serdeczne :D
Dzięki wielkie, uwielbiam CKII <3
Stron: 1 2