The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Poszukiwani eksperci w walce z Thargoidami!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Pilocie!

Jeśli walczyłeś już z Thargoidami i chciałbyś pomóc w przygotowaniu buildów pod 4-osobowe wingi do walki z Thargoidami lub jeśli chciałbyś poprowadzić husarskie skrzydła bojowe w rozpoczętej dzisiaj operacji ataku na obcych, zgłoś się w ankiecie! 

Nie pytaj, co Husaria może zrobić dla Ciebie - itd... :D
Tutaj jest mój build do Gunshipa: https://eddp.co/u/DqVE1E4v
Na hardpointy M 4x AX Multicannon, na L AX Flak Cannon, na pozostałych slotach utility - toaleta i skaner.
Ja bardzo chętnie dołącze do skrzydła, walczyłem już w wingach z Thargoidami niestety bez potwierdzonego killa (różne bugi uniemożliwiały rozgrywkę). Ale mój Federal Gunship już gotowy w plejadach.
To ja zaraz też plejady.
@Fenyl de Lechia - reactive na pewno jest najlepszą skorupą? Nie wiem, bo nie latałem jeszcze.
Ja mam na swoim założony podwójny hangar z taipanami AX i taki skaner na robale - ma to sens?
(23.11.2017, 17:03 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): [ -> ]Tutaj jest mój build do Gunshipa: https://eddp.co/u/DqVE1E4v
Na hardpointy M 4x AX Multicannon, na L AX Flak Cannon, na pozostałych slotach utility - toaleta i skaner.

Zamiast flak'a dałbym multicanona z overchargem przeciwko tarczą i zamiast fixowych laserów dwa turetowe (gunship nie jest dobrym gimbalem, a i robale się turbo szybko poruszają; lasery cały czas działają i pokazują pięknie kierunek jakby ktoś pod wpływem latał...). Można je jeszcze zrobić na leczenie, ale to już wymaga koordynacji nie spotykanej w godzinach w których latamy.

Point defa zamieniłbym na heat sink'a albo dodatkowego utwardzacza do osłon.

Inżyniery na HRPkach i armorze to HeavyDuty (do puki nie wejdą caustic resy).

I o fighterze na 6tce (2 zatoki) nie wolno zapomnieć...
Dwa lasery w zupełności starczają na tarcze, solowałem tym statkiem Thargoida, czy na gimbach czy turretach to już kwestia preferencji.
Point def jest niezbędny ze względu na pociski z caustic dmg, które wystrzeliwuje stokrotka, a heat sink nie jest potrzebny.
Thargoid zadaje różne rodzaje dmg, więc dodatkowe resisty na kinetic i explosive z reacitva się przydzadzą, a kasa raczej nie jest obecnie problemem.
(27.11.2017, 15:20 UTC)Fenyl de Lechia napisał(a): [ -> ]Dwa lasery w zupełności starczają na tarcze, solowałem tym statkiem Thargoida, czy na gimbach czy turretach to już kwestia preferencji.
Point def jest niezbędny ze względu na pociski z caustic dmg, które wystrzeliwuje stokrotka, a heat sink nie jest potrzebny.
Thargoid zadaje różne rodzaje dmg, więc dodatkowe resisty na kinetic i explosive z reacitva się przydzadzą, a kasa raczej nie jest obecnie problemem.

Pociski zazwyczaj zjada fighter, ale każdy lata jak lubi ;)
Mamy nowe bronie - z mojego szybkiego rozeznania wychodzi, że teraz najlepszym statkiem będzie Anaconda - 4 sloty H/L i 2 M.
Co sądzicie?
Pamiętaj, że możesz założyć tylko 4 bronie ax, a nowe rakiety mają tylko więcej amunicji. Python też powinien się sprawdzić ze swoimi 3 L slotami. Najlepiej przetestować oba i zobaczyć.
No właśnie - czwarty pyton :)
Dobra, spróbujemy z pytonem, już mi kasy zaczyna brakować na kolejną anakondę z reactive armorem.
Czyli dajemy:
3xL AX Multicannon, 1xM AX rakiety, 1xM AX Flak na pytona
3xL AX Multicannon, 1xL AX rakiety, 2xM AX Flak na Anacondę
Anaconda dostanie więcej pancerza, 2 myśliwce.
Ale mam w zapasie skórki na pytona - trudny wybór :)
Stron: 1 2 3 4 5 6