The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Takie tam pitu pitu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Coś tam ostatnio sobie znowu wybrzdąkałem  :) w FlStudio. Efekt tutaj:)
Seba, wyrabiasz się :rolleyes:
Naprawdę świetne.
Linia basu jest nieco nierytmiczna, ale generalnie wpada w ucho.
(11.06.2018, 21:43 UTC)LeWaR napisał(a): [ -> ]Linia basu jest nieco nierytmiczna, ale generalnie wpada w ucho.

Jeśli piszesz z punktu widzenia osoby siedzącej w temacie, to chętnie przyjmę kilka cennych porad. :) Jestem, jak już  wspomniałem amatorem i moja wiedza o muzyce, rytmice, progresji akordów itp . została  w dużej mierze nabyta podczas prób skomponowana czegoś, co da się posłuchać bez skrzywienia. Jest wielce prawdopodobne, że popełniam szkolne błędy, które profesjonalista rozpoznaje na pierwszy rzut ucha :)
Jestem laikiem. Przyjemnie sie slucha, bez jakies ochow i echow, dobre na tlo podczas pracy. Tylko molo by byc dluzsze.
A dla mnie za wolno sie rozbujowywuje. 2.27 uciales jeden werbel, lub wstawiony nie w tempo (do wyboru). 2:05 zamien miejscem z 1:00 uzyj tego fragmentu do jakiegos przejscia melodycznego albo w ogole do zakonczenia i bedzie miodek :> zdaniem laika ofc :)
Dla uczczenia czwartej rocznicy istnienia TWH wysmażyłem kolejny kawałek w  FL STUDIO. Jak zawsze proszę o wyrozumiałośc dla własnej amatorszczyzny i o konstruktywną krytykę. ::) BTW, Mam wrażenie, że Sound Cloud nieco obcina jakość, więc gdyby ktoś chciał,  to utwór tutaj jest do zassania  tutaj jako plik  typu *.flac.  Miłego słuchania :)
Trzecie ;)

W imieniu TWH dzięki za urodzinowy kawałek! Już nawet wiem, jak go wykorzystam :D

Fajny ten lead synth. Świetnie zagospodarowana przestrzeń dźwiękowa - na wszystkich częstotliwościach coś się dzieje. To jest coś, czego ja nigdy nie potrafiłem i naprawdę zazdraszczam umiejętności!

Widzę to w filmie z wyścigów Mamb w kanionach :)
Stron: 1 2