The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: The Dead End's Circumnavigation Expedition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: VzAtisY.png]

[Obrazek: k3rN5Et.png]


EDSM
Wątek na forum frontiera

Dziś o godzinie 16 czasu gry, rozpoczyna się ekspedycja, której celem jest okrążenie całej galaktyki. Wyprawa planowana jest na rok czasu, jednak myślę, że uda mi się ją skończyć wcześniej (zależy od chęci do gry). W tym wątku będę zamieszczał relację z tej podróży.
Chwała ci za to i powodzenia  :)
Wow, szacun. Powodzenia!
Kiedyś myślałem aby się udać w taką podróż w pojedynkę ale nie odważyłem się. Na liście uczestników widzę sporo znajomych nicków :). Wrócicie akurat na czas aby przygotować się do kolejnej wyprawy Distant Worlds, która jest planowana na przełom roku 2018/2019. Powodzenia i czekam na relację z wyprawy :).
45 minut do startu

[Obrazek: wtogtxv.png]
Wow! Szacunek, rok czasu... to jest coś! Jak będziecie wracać to już bańki może nie być z powodu Thargoidów!
Powodzenia, o7 i czekamy na relacaję!!! :)
Podziwiam, bo to niezła wycieczka.
Będę trzymał kciuki... za taką wyprawe to jest coś :)



Przed samym startem ekspedycji w systemie startowym pojawił się pirat NPC, który zaczął skanować nasze statki wywołując tym ogólną radość całej grupy. jednak wypuszczone fightery szybko rozprawiły się z delikwentem. 




Dla mnie osobiście ekspedycja zaczyna się dopiero dziś - wczoraj uczestniczyłem tylko w pierwszym skoku, 
Pierwszy przystanek podróży zaplanowany był w systemie Crab Sector DL-Y d9 jednak po drodze zdecydowałem się na odwiedzenie dwóch mgławic. 

JELLYFISH NEBULA

[Obrazek: IJo0LRA.png]
[Obrazek: JtN1xgI.png]

oraz MONKEY HEAD NEBULA

[Obrazek: boHkLeF.png]
[Obrazek: gZMRkwQ.png]

aby na końcu dotrzeć do CRAB NEBULA

[Obrazek: CpFSugr.png]

gdzie znalazłem miejsce odpoczynku
[Obrazek: Rk53zVp.png]
Stron: 1 2 3 4