The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Tanie gry - co kupić w promocji?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć kupiłem parę gier na promocji na Steam, ale zostało mi jeszcze trochę funduszy które muszę wykorzystać do 4 stycznia.
Może polecicie mi jakieś gry w promocji które warto kupić na Steam ? Lub Origin.
Pozdrawiam.
Ja kupiłem Rebel Galaxy
Zabawa przednia: http://thewingedhussars.com/showthread.php?tid=331
Na wyprzedaży kusi mnie też Pillars of Eternity tylko na RPGa czasu mam za mało.
Hetman wygrzebał jakąś perełkę ostatnio ze Steam'a, tylko tytułu nie pamiętam... Zaraz pewnie podrzuci.
Rebel Galaxy właśnie zakupuję ;) a na RPGa to trzeba mieć jednak czas. Zakupałem tez saints rov 3, saints row 4, tomb rider ;) Remember Me, Ghost in the shell, Euro truck 2 ;), Spintires.
Czekam na Hetmana.

AlbertMarstalker

Ja bym polecił Star wars Knights if the old republi obie części, stare ale bardzo ciekawa fabuła interakcja z członkami załogi no i klimat Star Wars :)
Jak również Skyrim, gra wiecznie żywa, do której nieustannie powstają mody, w której więcej czasu spędziłem modując ją niż grając :D
Natomiast z droższych tytułów oczywiście Wiedźmin 3 Dziki Gon.
Sunless Sea - to o czym Hetman pisał.

P.S. Też nabyłem ale jeszcze nie grałem :)
(03.01.2016, 09:57 UTC)Drakkainen napisał(a): [ -> ]Sunless Sea - to o czym Hetman pisał.

P.S. Też nabyłem ale jeszcze nie grałem :)

Popieram. Jak dla mnie odkrycie roku 2015, jeśli chodzi o indie games!
Jeśli ktoś lubi platformówki to polecam Spelunky :)
To ja zajade hardcorowym... ArmA 3 :)
(03.01.2016, 13:17 UTC)Cmdr Mathias Shallowgrave napisał(a): [ -> ]
(03.01.2016, 09:57 UTC)Drakkainen napisał(a): [ -> ]Sunless Sea - to o czym Hetman pisał.

P.S. Też nabyłem ale jeszcze nie grałem :)

Popieram. Jak dla mnie odkrycie roku 2015, jeśli chodzi o indie games!

Zainstalowałem
Ma-sa-kra :D
25% nie rozumiem, 25% nie znam koncepcji, a reszta to dziwno-fajna, klimatyczna utopia.... świetna będzie z tego odskocznia od Elite, dzięki.
The Talos Principle + dodatek - ta gra to jedna wielka łamigłówka.