The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: SCAVENGER - Wielka baza danych (materiały, lokacje, obcy itp.)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na chwilę obecną arkusz jest w znacznej mierze zaktualizowany i zdatny do użycia. Zawiera znacznie więcej szczegółowych danych niż na stronach typu "Inara" których nikt już nie uaktualnia i dodatkowo zawierają błędne dane.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Arkusz będzie uaktualniany i rozbudowywany z czasem o dane i metody związane z zdobywaniem materiałów i jest przeznaczony dla początkujących jak i tych którzy z inżynierami miel i już sporo wspólnego.
Arkusz zostanie w swoim czasie udostępniony do użytku całej społeczności ED dlatego wszelkie informacje są zapisywane w języku Angielskim.

Ci którzy chcą podzielić się swoją wiedzę proszę o zapisywanie ich w tym temacie w celu umieszczenia w Arkuszu.
Jak dla mnie bomba. Inara lubi być nieaktualna. Rep.
W Arkuszu pojawiła się nowa zakładka dotycząca "Instalacji kosmicznych", ich lokalizacji oraz dropie. ;)
Dzięki, rep poleciał
Visjerr. Moje zdolności z obsługi Arkusza Google raczej są niewystarczające by to osiągnąć. Nie wiem czy jest to nawet możliwe w takim stopniu w jakim chciałbym żeby to działało. Mogę dodać dodatkowe dane np. jaki materiał do jakiego ulepszenia jest wykorzystywany. Jeśli ktoś mnie podszkoli z obsługi narzędzi z Arkusza to możliwe będę mógł bardziej rozbudować jego funkcje.
W dniu dzisiejszym w Arkuszu zostały zaktualizowane dane dotyczące dropu z USS "Encoded Emissions".

Dla tych którzy wolą szukać materiałów w USS-ach, pozyskiwanie 1,2 i 3 grejdowych materiałów powinno być łatwiejsze. Wliczając w to również Chemical Manipulators.
Poniważ arkusz sporo się rozrósł, zmieniłem nazwę wątku na bardziej adekwatną i przypiąłem go.

+3 hetmański rep poleciał za włożoną pracę!
Mega sprawa... Mocno ułatwia poszukiwania jak i samo zdobywanie matsow dla inżynierów...
Jestem pełen podziwu - Mega praca!
Zapewne też mega korzyści, szkoda, ze wszystko po angielsku i w dodatku bez możliwości zmiany języka choćby w poszczególnych komórkach ale to chyba niewykonalne ze względów technicznych.
Plik jeszcze aktualny?
Stron: 1 2