The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Cobra Mk3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Śmiechłem mocno :D

BTW, filmik zrobiony przez naszego rodaka, ale nie kojarzę go :)



I teraz cały czas słyszę tę piosenkę w głowie!! Aaaaa!!! :D

W sumie to gość prawdę gada :P Ale to z udawaniem statku Thargoidów mnie rozwaliło :D
(07.05.2017, 20:42 UTC)Quarion napisał(a): [ -> ]Ale to z udawaniem statku Thargoidów mnie rozwaliło :D

A to w ogóle chyba podkradł naszej Koalicji Granicznej, bo to Walt Kerman z takim trollem wyskoczył - już nie pamiętam z jakiej okazji :)
(07.05.2017, 22:33 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): [ -> ]
(07.05.2017, 20:42 UTC)Quarion napisał(a): [ -> ]Ale to z udawaniem statku Thargoidów mnie rozwaliło :D

A to w ogóle chyba podkradł naszej Koalicji Granicznej, bo to Walt Kerman z takim trollem wyskoczył - już nie pamiętam z jakiej okazji :)

A tego to nie kojarzę :P
Ja pamiętam Słomę jeszcze z forum frontiera, no i często Go widzę też u siebie :) Genialny filmik, aż szkoda, że to do ctrl+alt+space bo bym wysyłał gdzie się da :D
A to nie ten Słoma :D
(08.05.2017, 00:23 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): [ -> ]A to nie ten Słoma :D

Nie ten? Byłem przekonany, że to ten sam gostek :P

Napisałem mu komentarz ze SpaceBeara żeby umieścił to na reddicie, może go to przekona, dziwię się, że tego nie zrobił, ten filmik zasługuje żeby go więcej ludzi obejrzało :D
Muzyka zostaje  głowie, taki ucho robal, jeśli ktoś wie o co mi chodzi :D :D :D
Asymilowani na zwolenników Cobry:D hehehe w robocie sobie podśpiewuję to teraz...
Świetny filmik. Swoją drogą czekam na SpaceBear'a, ciekawe, czy coś przygotowuje ze swojej strony w temacie, oby :D
Stron: 1 2