The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Widoczek z dzisiaj...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hmm... A nazwa sektoru zapisuje się sama w screanie?
(21.08.2018, 19:39 UTC)Usser napisał(a): [ -> ]Hmm... A nazwa sektoru zapisuje się sama w screanie?

To akurat funkcja z ED Discovery :)
Muszę poczytać.
Zdjęcia super
Moon sfotografowany z Sol (PL-Lodz-94-305) - 2018-08-21 21:00 CET :)
[Obrazek: moon_sol_2018_08_21.JPG]
no dobra - chciałem się pochwalić - NIKON COOLPIX P-900
Niejeden samochód jest mniej warty ;)
A tu fotki z mojej wyprawy :

link


Do tej góry daleko jechałem SRV godzinę :) . Na samym szczycie jest krater wulkaniczny, który widać było z orbity (stąd mnie zaintrygował). Piorunujący widok. Przy okazji nałapałem sporo technetu i antymonu.

Pozdrawiam,

Cmdr Azz
@Azzorek
Tak się zastanawiałem kiedyś skąd się te rozbite statki biorą.
[Obrazek: ac3233bfa1436151.png]
SN-19C
Jest w INARA.CZ zarejestrowany:
https://inara.cz/cmdr-fleet/3378/7199/

BTW
Super focie

Lubię czasem się wyłączyć, popatrzeć na świat bez zniekształceń.
Aktualnie to moje tło pulpitu:

Często człowiek staje na rozdrożu i zastanawia się co ma zrobić...
Przyznam się, często muszę pytać o drogę miejscowych.
Chociaż często znajduję znajomych w miejscach w których wcześniej nie byłem.
Ale co najważniejsze, często jestem tam gdzie spotkam tych co widzą świat tak jak ja...
Wciąż w drodze, przed siebie, wypatrując kolejnego światełka w tunelu...
o7 CMDR's 
(05.11.2018, 22:42 UTC)Usser napisał(a): [ -> ]@Azzorek
Tak się zastanawiałem kiedyś skąd się te rozbite statki biorą.
[Obrazek: ac3233bfa1436151.png]
SN-19C
Jest w INARA.CZ zarejestrowany:
https://inara.cz/cmdr-fleet/3378/7199/

Super historia Usser ;)  .

Wracając do tematu.
Ta Kobra na zdjęciach to była Mk IV, na Innara masz Mk III. Sprawdziłem jednak i ma też MkIV, ale uzbrojenie trochę inne :) . Ja mam swoją teorię co do tych statków i w ogóle do innych też. Nie raz mi się zdarzało, że atakował mnie statek lub miałem misję zamachu na inny, którego nazwa bardzo przypominała statek jakiegoś gracza. Brakowało tylko Cmdr. Może te statki silnik gry umieszcza losowo, ale blisko miejsc gdzie skończyli gracze grać lub grają nadal. Ja byłem w trybie solo więc o spotkaniu z innym graczem nie mogło być mowy.

Mnie zawsze trochę dziwi "gęstość zaludnienia" w Galaktyce ED. Wiem, że autorzy gry zrobili tak aby były interakcje, ale kurczę jaka jest szansa spotkać jakiś statek lub statki (ja na tej planecie spotkałem kilka) na takim zadupiu? Wiem, że są gorsze pustkowia, ale generalnie zawsze "ktoś" się znajduje. Przy takim zagęszczeniu ludzi musiałoby być tryliony.
W ED bardzo brakuje mi innych ras tak jak to było na przykład w serii X. Miałyby inne statki, technologie, konstrukcje, itp. Wyobrażam sobie jak wlatuję do jakiejś stacji innej cywilizacji, i słyszę analogicznie do ludzkich zgodę lub nie na lądowanie ale w innym kompletnie nie zrozumiałym języku. Wtedy na dole pojawiałyby się napisy tłumaczące na angielski to co słyszymy. Coś jak rozmowy Klingonów w Startreku :) . Ale byłby klimacik.

Właśnie uploaduje na YT filmik z tej wyprawy której zdjęcia zamieściłem. Nie pieściłem się w żadne przejścia efekty wideo, itp. Jest nagrane tak jak stream, czyli czysta gra. Jakoś full HD. Filmik trwa ponad godzinę. Powiem, że na filmikach wygląda to znacznie lepiej. Poza tym zobaczycie jeszcze inne dziwne rzeczy na które się natknąłem. Na przykład Python i Federal Gunship, gdzie ten pierwszy lewitował dziobem statku w dół (jak Catepilar :) ). Ewidentnie czegoś szukali. Dobrze, że byłem w SRV i mnie nie zauważyli, bo musiałbym szybko uciekać moim DiamondBack Explorerem. A może tą Kobrę sprawdzali?
Zwróćcie uwagę na jakoś grafiki planety na tym filmiku. Mam wrażenie, że jakby wyładniała. Przepiękne, pełne klimatu i zadumy widoki. Do tego co na prawdę mnie zaskoczyło, ani razu nie miałem buga w postaci blokującego się SRV, teleportacji na 1km do góry (średnio śmieszne bo wiadomo, że SRV tego upadku nie przetrwa - jedyny ratunek to hardcorowy reset komputera przyciskiem) , itd.

Jak filmik się zamieści dam tutaj linka.

Filmik już jest, miłego oglądania :) :

link

Pozdrawiam,

Cmdr Azz
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24