The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Misje bojowe na przykładzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Pan Twardowski

Serwus.

Mała kontrybucja dla początkujących Komanderów którzy chcą zobaczyć jak zrobić misję bojową, powiększyć swoją rangę, zarobić i podnieść wpływy Husarów w dwóch systemach za jednym zamachem.

Z obrazkami.  :)

Pobrałem misję bojową z HR 8400 do Jarocina na wytępienie 22 piratów.
[Obrazek: gLmDCJj.png]

Po ustrzeleniu 22 Piratów:
[Obrazek: 70VOSl3.jpg]

Wracamy do domu i kończymy misję podnosimy sobire własną reputację + wpływy naszej fakcji w systemie + kasa
[Obrazek: MaaWrcs.png]

Bounty Empire (lub innych dużych fakcji) oddajemy na stacji kontrolowanej przez Husarów.
[Obrazek: RND3nMo.png]


Bounty Jaroninanh Advanced & CO w tym przypadku postanowiłem nie oddawać jako że jest to fakcja z którą konkurujemy o system i nie chcę im podnosić wpływów.

Pozdrawiam
Twardowski

Edit: wyboldziłem podpis pod obrazkiem bo to ważne.
Wszystko fajnie, ale właśnie wspomogłeś Jaroninanh Advanced & CO - a to nasz główny konkurent w Jarocinie.
No to niedobrze... :)
(04.12.2015, 23:01 UTC)GutenbergPL napisał(a): [ -> ]Wszystko fajnie, ale właśnie wspomogłeś Jaroninanh Advanced & CO - a to nasz główny konkurent w Jarocinie.
No to niedobrze... :)

Tylko jeśli bounty vouchery Jaroninanh Advanced & CO zostały oddane w Jarocinie, a o tym Cmdr Twardowski nie wspomniał w sumie. Te vouchery można oddać w jakimkolwiek systemie, w którym występuje frakcja Jaroninanh Advanced & CO - oprócz Jarocina. Jeśli nie występują nigdzie indziej i są tylko w Jarocinie, to nie oddajemy bounty voucherów w ogóle. Będą niestety "wisieć" w zakłace Transactions forver and ever and ever... ;)

Pan Twardowski

(04.12.2015, 23:01 UTC)GutenbergPL napisał(a): [ -> ]Wszystko fajnie, ale właśnie wspomogłeś Jaroninanh Advanced & CO - a to nasz główny konkurent w Jarocinie.
No to niedobrze... :)

Podpis pod ostatnim obrazkiem.

Bounty do wrogiej nam frakcji wiszą na razie.. oddam je jak bedzie tam wojna. Wówczas chyba nie ma znaczenia.
Ups, ślepota straszna, przepraszam...
Przy okazji rozpoczętej dzisiaj ekspansji na JAROJINANH można zrobić podobnie jak podał Pan Twardowski ale jeszcze lepiej dla TWH i dla własnego budżetu:


1. Udajemy się do Jarocina i bierzemy misję wystawioną przez THE WINGED HUSSARS na zestrzelenie piratów w HR 8444

2. Lecimy do HR 8444 do RES-a koło stacji Maskelyne Vision i tam tłuczemy piratów

3. Wracamy do Jarocina i kończymy naszą misję (my dostajemy kredyty a TWH podnoszą się wpływy)

4. A na koniec realizujemy jeszcze Vouchery wystawione przez TWH (my dostajemy kredyty, a naszej frakcji podnoszą się wpływy w Jarojinanh)

Warto polować w RES-ie koło Maskelyne Vision nawet jak nie trafimy na w/w misje bo można często spotkać tam innych Husarzy i polatać wspólnie w wingu. Ponadto można tam zdobyć większe Bounty wystawione przez TWH niż strzelając do piratów w Jarocinie (a to dlatego, że w Jarocinie TWH ma jeszcze bardzo małe wpływy).
Świetny sposób, właśnie wziąłem taką misje, 15 WANTED w HR 8444 - 300tyś cr.

Odnośnie operacji "Jarocin": sporo u nas, w HR 8444, misji na wykańczanie piratów w Jarocinie. Oczywiście misje dla Husarów.

Czy nie jest tak, że biorąc taką misje i oddając ją w HR, wspieramy różne frakcje w Jarocinie?

Mi się wydaje, że oddawanie bounty to raz, a oddawanie misji to dwa - przy oddawaniu misji pojawia się ekran, np o taki:
[Obrazek: screenxrx.jpg]
To akurat inna misja, z Jarocina, od Husarów, na przewiezienie papierów do HR 8444.
Wpływy Husarów w Jarocinie wzrosły, ale też wpływy BSI w HR 8444 - jako frakcji powiązanej z zadaniem.

Misje husarskie z HR, gdy wysyłają nas do Jarocina, bić piratów - w momencie wzięcia nie precyzują jaka frakcja z Jarocina na tym skorzysta.
Loteria...

Jeżeli dobrze myślę, to trzeba husarom wyraźnie powiedzieć, by nie brać misji na tłuczenie piratów w Jarocinie, nawet tych od husarów w HR.
Żadnych innych też, których "cel" jest w Jarocinie, a nie jest w opisie wyraźnie powiedziane że skorzystają na tym husarzy jarocińscy...
Zrobiłem jedną taką misję na próbę ale nic złego się nie dzieje bo wygląda na to że influence rośnie tylko frakcji zlecającej (czyli TWH w HR 8444), a ta losowa frakcja w Jarocinie to ma najwyżej zmianę efektu, ale influence jej się przez to nie zmienia.
Panowie jak to jest z tymi misjami mam zniszczyć 8 statków, w opisie misji jest napisane że powinienem ich szukać w "Conflict Zones" w systemie którym się znajduję. I zwiedziłem wszystkie 3 Conflict zony i nie znalazłem ani jednego statku który by pasował do misji? Proszę o pomoc!!!
(07.09.2018, 10:19 UTC)AndrewPL napisał(a): [ -> ]Panowie jak to jest z tymi misjami mam zniszczyć 8 statków, w opisie misji jest napisane że powinienem ich szukać w "Conflict Zones" w systemie którym się znajduję. I zwiedziłem wszystkie 3 Conflict zony i nie znalazłem ani jednego statku który by pasował do misji? Proszę o pomoc!!!

1) To musi być CZ, w którym toczy się bitwa między frakcjami z Twojej misji (może być kilka wojen w systemie w tym samym czasie)
2) W CZ musisz opowiedzieć się po którejś ze stron konfliktu (oczywiście przeciwnej do tej, której statki masz zniszczyć). Zrobisz to w prawym panelu, zakładka Functions, pierwsza opcja (choose side czy jakoś tak).
Stron: 1 2