The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dzisiaj bonusowo 2 odcinki. Miały być połączone w jeden, ale trochę za dużo info było - podzieliłem więc na dwa. 







Mając parcie na szkło, czy w którymś odcinku potrzebny będzie "nieruchomy" cel? Albo i ruchomy. Mam rekomendacje. ;D
"Dziękujemy za twoją szczerą chęć współpracy, oddzwonimy kiedy twoja pomoc będzie niezbędna"
Szukam i szukam. No tak, tryb ograniczonego dostępu na jutubie i dwa filmiki nie dostępne.

Podziwiam
Rep poszedł :)
Kolejny odcinek poradnika - tym razem omawiam mapę systemową. Zapraszam!



W kolejnym odcinku omawiam panel nawigacyjny - zapraszam! :)



Dzisiaj o Supercruise - zapraszam! [Obrazek: b731b88b6459090c02b8d1e31a552c5a.svg]



Zgodnie z zapowiedzią, zmieniam profil całego kanału i będę się tam skupiał teraz głównie na Elite Dangerous. 

Dzisiaj ruszyłem z nową serią filmów informacyjnych (aktualizacje, nowości etc.) "Elitarne Wiadomości". Początkowo będę tam opisywał Betę nowego patcha. Pierwszy odcinek już na kanale, zapraszam!



(01.11.2018, 10:56 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): [ -> ]Zgodnie z zapowiedzią, zmieniam profil całego kanału i będę się tam skupiał teraz głównie na Elite Dangerous. 

Dzisiaj ruszyłem z nową serią filmów informacyjnych (aktualizacje, nowości etc.) "Elitarne Wiadomości". Początkowo będę tam opisywał Betę nowego patcha. Pierwszy odcinek już na kanale, zapraszam!




Latasz z włączonymi orbit lines? :O 
Znam twoje parcie na imersję i się zdziwiłem, że masz je włączone.

P.S. Mój Asp też się nazywa Wanderer :P.
(01.11.2018, 14:25 UTC)Haji-me napisał(a): [ -> ]Znam twoje parcie na imersję i się zdziwiłem, że masz je włączone. 

P.S. Mój Asp też się nazywa Wanderer :P.

To one ci zaburzają wczówkę? Ja mam zupełnie na odwrót. Przecież to jest element interfejsu w statku. Jak ci się zbije szybka, to ich nie widać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12