The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Elite Dangerous: Poradnik Totalny (video)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Na pewno się przyda uzupełniając dotychczasową wiedzę :) +rep
Fajnie sie go czytalo , przeczytalem od dechy do dechy , dowiedzialem sie kilku ciekawych rzeczy... Polecam
Release 1.4:

07/04/2017 - 1.4.0
* Aktualizacja poradnika do wersji gry 2.3: m.in. usługi na stacjach, Multi Crew, wiele innych zmian w tekście
* Usunięto przykładowe buildy statków (buildy stają się nieaktualne praktycznie z każdym nowym patchem)
Wyskakuje informacja iż plik nie istnieje.
(27.12.2017, 20:08 UTC)Kadmilos napisał(a): [ -> ]Wyskakuje informacja iż plik nie istnieje.

U mnie działa:


Może OneDrive miał czkawkę przez chwilę?
u mnie działa. pobrałem jakoś 3-4 dni temu do poczytania.
(03.01.2018, 12:12 UTC)Soren Shan-Marr napisał(a): [ -> ]u mnie działa. pobrałem jakoś 3-4 dni temu do poczytania.

Dzięki za potwierdzenie! :)

BTW - miałem robić aktualizację do 2.4 i rozszerzyć poradnik o kilka nowych sekcji, związanych z konkretnymi aspektami gry, ale ostatecznie zdecydowałem, że zmienię formułę i zamiast PDF zrobię serię poradników video - od samych podstaw aż po bardziej zaawansowane mechaniki. Projekt jest w realizacji - więcej info wkrótce! :)
Też wczoraj na początku nie chciał mi onedrive załadować się, wyskakiwał chyba brak pliku czy coś takiego, ale po minucie już było ok.
Plik został usunięty? Może go ktoś odnowić albo podesłać alternatywny link?
(05.07.2018, 22:00 UTC)Kacperoo napisał(a): [ -> ]Plik został usunięty? Może go ktoś odnowić albo podesłać alternatywny link?

@Kacperoo - ups, sorry - poprawiłem link. Zacząłem pracować na nową wersją i przypadkowo zdjąłem bieżącą z serwera.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12