The Winged Hussars - Forum

Pełna wersja: Video
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.




EDIT: już późno było, nie widziałem kto wrzucił na yt, świetny materiał! rep leci
EDIT2: Film: Theseus'a Rorschach'a
No też widziałem ten filmik co ObsidianAnt polecił :) Ale patrzcie na profilowe kolesia który to wrzucił, to chyba ktoś z Husarii ;o?

[Obrazek: XO4rgzs.png]



Nie znam typa, chyba się pod kogoś z husarii podszywa...
(19.07.2016, 07:54 UTC)Calvarian napisał(a): [ -> ]Nie znam typa, chyba się pod kogoś z husarii podszywa...

To co? Na pal gościa bierzemy? :D I potem dla pewności pookładajmy go Rurą Batona :). A jak się nie przyzna, że się podszywa to naślemy na niego jeszcze barana 2M1Ra, tego co to na niego się kiedyś mutagen jakiś wylał :P
(19.07.2016, 08:05 UTC)Quarion napisał(a): [ -> ]
(19.07.2016, 07:54 UTC)Calvarian napisał(a): [ -> ]Nie znam typa, chyba się pod kogoś z husarii podszywa...

To co? Na pal gościa bierzemy? :D I potem dla pewności pookładajmy go Rurą Batona :). A jak się nie przyzna, że się podszywa to naślemy na niego jeszcze barana 2M1Ra, tego co to na niego się kiedyś mutagen jakiś wylał :P

To nie mutagen, on taki od urodzenia...

[Obrazek: maxresdefault.jpg]
HAHAHA!!! :D:D:D:D
Kethrax - zrobić dobry film z eksploracji to naprawdę sztuka, tym bardziej że łatwo o powtórzenie scen. W 3.19 trafiłeś naprawdę piękny układ i spoko go wykorzystałeś. Film i muzyka naprawdę fajne, ale jak dla mnie za dużo scen z samej mapy. To takie moje skromne zdanie, ale ogólnie to gratuluję i cieszę się, na każde nowe spojrzenie w sprawach prezentacji ED w jakimkolwiek zakresie i wymiarze :)
To nie jest film Ketharxa... ;)
askfdgdkfhsdkfhsdfl :P no comments.