Zamrożony (wmrożony?) statek?
#1
Hej, drodzy CMDRowie. 
Jestem właśnie w trakcie swojej pierwszej długiej wyprawy, której celem jest Veil Nebula East. Od czasu do czasu podczas odkrywania nowych planet ląduję sobie na którejś jeżeli zauważę na jej powierzchni coś ciekawego - a to dziwny krater, wielki wąwóz lub góry.
Jestem akurat na planecie Synvefai OQ-OA741 4A i trafiłem na taką scenę - Cobra MKIII "wisząca" pod dziwnym kątem na ścianie wąwozu. Tył i lewe skrzydło wyglądają na wbite w lód. Statek nie atakuje ani generalnie nie wykonuje żadnych działań. Spotkał się ktoś z czymś takim wcześniej? 

[Obrazek: mQEtbrl.jpg]
Odpowiedz
#2
Gdyby to nie była pionowa ściana to powiedziałbym, że zwyczajnie wylądował. Biorąc pod uwagę, że jest to NPC to nagrzebał coś i nie zauważył tej ściany i tak został.

A jak wstawiasz obrazki to dawaj tylko te linki które mają na końcu rozszerzenie, inaczej nie wyświetlą się Biggrin
[Obrazek: 84385.png?1515630727]
Odpowiedz
#3
Ech, już myślałem, że znalazłem coś ciekawego a to pewnie zwykły bug w grze  Blush
Ciekawe tylko co koleś robił tak daleko od jakiegokolwiek zamieszkanego systemu.
Odpowiedz
#4
No nie wiem, wstaw na forum elite, może wcale nie bug a jakiś "uprowadzony" Tongue
Odpowiedz
#5
Błyszczy się jakby dopiero z doku wyleciał, bug jak nic Smile
[Obrazek: hEwp3B1.png] [Obrazek: 57086.png]Qui desiderat pacem praeparet bellum

 


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Luksusowy statek do eksploracji Kyokushin 12 14,615 04.07.2016, 13:43 UTC
Ostatni post: Quarion



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości