Najciekawsze planety, które odwiedziliście.
#11
(10.01.2018, 07:56 UTC)Maroks napisał(a): Płonących statków?

ehe
Odpowiedz
#12
Fiu fiu. Duże? Czy wielkości przeciętniaka?
Odpowiedz
#13
(10.01.2018, 09:21 UTC)Maroks napisał(a): Fiu fiu. Duże? Czy wielkości przeciętniaka?
Ciężko powiedzieć, koleś padł zanim zdążył się podzielić szczegółami, zakładam, że raczej duże.
Odpowiedz
#14
Padł? Gęsto tam? Czy po prostu niebezpieczna okolica?
Odpowiedz
#15
[quote='Maroks' pid='93545' dateline='1515530961']
Confused  Szkoda. Nie wyszło to tak jak chciałem. Zbieram dopiero pieniądze na moduły. Jak uzbieram, będę mógł wreszcie zrobić ten build w całości. Ten który mi Cicha podała w wątku buildach dla DBE. ;_; Brakuje mi jakichś.... 15 milionów kredytów. Dla was to nic. Ale co ze mną? Będę musiał zbierać baaaardzo długo. Tak, że dla mnie to zwiedzanie to nie takie hop- siup. To uczucie, kiedy piszesz wątek, w którym prosisz o pochwalenie się ciekawymi planetami, a ci odpisują "Sam se leć i pozwiedzaj".

Chyba mnie tu nie traktują zbyt poważnie. Dodgy

Ja niedawno zrobiłem lot pasażerski, coś koło 20 osób, kabiny ekonomiczne i zarobiłem 11 milionów, więc możesz zarobić dość szybko.
Odpowiedz
#16
Ja raz widziałem ciekawą planetę,  była dość duża,  prawie okrągła i koloru piłki do basebola albo do rugby, już dokładnie nie pamiętam , tylko takiej używanej rozumiesz. Widziałem z kosmosu że coś tam na niej rosło tylko nie wiem co. Chyba że to było złudzenie...? Było ciemno.  Dosyć ciekawa była też ta.. no.. ech.. trajektoria lotu? czy jak to się nazywa,  w każdym razie była ekstrawagancko eliptyczna. No a pozatym, co wogóle było śmieszne,  była zawieszona w próżni. Kosmicznej.
Ps.
Przez moje roztargnienie nie zapisałem sobie nazwy tego systemu. Szkoda.
[Obrazek: 86366.png]
Odpowiedz
#17
Hę? No to szkoda że nie zapisałeś. No trudno.
Odpowiedz
#18
Srogi hajs możesz zarobić w Upsilon Aquarii - Allen Hub. Bierzesz misje pasażerskie do LTT 9360 - Smeaton Orbital 1,800,000LS (30 minut lotu w układzieBiggrin) ludzie Type 6 latają z pasażerami. Jak Ci misje polosuje to po jednym locie masz 30,000,000CR przy małym statkuSmile Najlepiej kabiny pasażerskie ekonomiczne brać na początku. Po jednym dniu możesz już Anaconde zakupićSmile Jak na stacji nie będzie misji do LTT 9360 - Smeaton Orbital to po prostu siedź tam i co 5 minut odświeżaj listę. Czasami przełączenie się między trybami gry pomaga.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości