Najciekawsze planety, które odwiedziliście.
#11
(10.01.2018, 07:56 UTC)Maroks napisał(a): Płonących statków?

ehe
Odpowiedz
#12
Fiu fiu. Duże? Czy wielkości przeciętniaka?
"Wszechświat nie ma obowiązku być dla Ciebie zrozumiałym" - Neil deGrasse Tyson, mój ulubiony autor
Odpowiedz
#13
(10.01.2018, 09:21 UTC)Maroks napisał(a): Fiu fiu. Duże? Czy wielkości przeciętniaka?
Ciężko powiedzieć, koleś padł zanim zdążył się podzielić szczegółami, zakładam, że raczej duże.
Odpowiedz
#14
Padł? Gęsto tam? Czy po prostu niebezpieczna okolica?
"Wszechświat nie ma obowiązku być dla Ciebie zrozumiałym" - Neil deGrasse Tyson, mój ulubiony autor
Odpowiedz
#15
[quote='Maroks' pid='93545' dateline='1515530961']
Confused  Szkoda. Nie wyszło to tak jak chciałem. Zbieram dopiero pieniądze na moduły. Jak uzbieram, będę mógł wreszcie zrobić ten build w całości. Ten który mi Cicha podała w wątku buildach dla DBE. ;_; Brakuje mi jakichś.... 15 milionów kredytów. Dla was to nic. Ale co ze mną? Będę musiał zbierać baaaardzo długo. Tak, że dla mnie to zwiedzanie to nie takie hop- siup. To uczucie, kiedy piszesz wątek, w którym prosisz o pochwalenie się ciekawymi planetami, a ci odpisują "Sam se leć i pozwiedzaj".

Chyba mnie tu nie traktują zbyt poważnie. Dodgy

Ja niedawno zrobiłem lot pasażerski, coś koło 20 osób, kabiny ekonomiczne i zarobiłem 11 milionów, więc możesz zarobić dość szybko.
Odpowiedz
#16
Ja raz widziałem ciekawą planetę,  była dość duża,  prawie okrągła i koloru piłki do basebola albo do rugby, już dokładnie nie pamiętam , tylko takiej używanej rozumiesz. Widziałem z kosmosu że coś tam na niej rosło tylko nie wiem co. Chyba że to było złudzenie...? Było ciemno.  Dosyć ciekawa była też ta.. no.. ech.. trajektoria lotu? czy jak to się nazywa,  w każdym razie była ekstrawagancko eliptyczna. No a pozatym, co wogóle było śmieszne,  była zawieszona w próżni. Kosmicznej.
Ps.
Przez moje roztargnienie nie zapisałem sobie nazwy tego systemu. Szkoda.
[Obrazek: 86366.png]
Odpowiedz
#17
Hę? No to szkoda że nie zapisałeś. No trudno.
"Wszechświat nie ma obowiązku być dla Ciebie zrozumiałym" - Neil deGrasse Tyson, mój ulubiony autor
Odpowiedz
#18
Srogi hajs możesz zarobić w Upsilon Aquarii - Allen Hub. Bierzesz misje pasażerskie do LTT 9360 - Smeaton Orbital 1,800,000LS (30 minut lotu w układzieBiggrin) ludzie Type 6 latają z pasażerami. Jak Ci misje polosuje to po jednym locie masz 30,000,000CR przy małym statkuSmile Najlepiej kabiny pasażerskie ekonomiczne brać na początku. Po jednym dniu możesz już Anaconde zakupićSmile Jak na stacji nie będzie misji do LTT 9360 - Smeaton Orbital to po prostu siedź tam i co 5 minut odświeżaj listę. Czasami przełączenie się między trybami gry pomaga.
Odpowiedz
#19
Odwiedziłem już wiele systemów, ale do tej pory najbardziej podobała mi się Spirograph Nebula (konretnie system BD-12 1172). To malutka mgławica, której praktycznie nie widać na mapie galaktyki, bo ma wielkość jednego systemu. Jest cała zielona, z masywną gwiazdą Type-0 (niebieska) w centrum. Sporo fajnych miejsc do lądowania, ale trzeba bardzo uważać bo większość ma przyciąganie w okolicach 3G i można się łatwo rozwalić. Z nebuli widać kilka pobliskich, większych mgławic, do tego ta niebieska, ogromna gwiazda... wrażenia niesamowite Smile

Byłem tam dwa razy. Raz DBXem z ~35ly zasięgu i raz ASPem z ~52ly zasięgu, ale myślę że spokojnie można dolecieć czymś z mniejszym skokiem. Ten system jest położony trochę ponad 1k ly od Bombla, więc bardzo blisko jak na takie super widoki Smile Trzeba się tylko przebić przez sektor COL wymagający przepustki i route plotting bezpośrednio z Bombla do BD-12 1172 na ten moment się wykrzacza. Ale polecam kierować się po prostu na Bernard's Loop, żeby ominąć COL, i potem odbić w kierunku Spirographu (jakieś 200-300ly od Bernard’s Loop).

Generalnie taka wycieczka Bernard’s Loop + Spirograph Nebula to super sprawa dla początkujacych odkrywców. Ale jak ktoś jest już weteranym latania w pustce i nie był w BD-12 1172 to na pewno powinien to nadrobić Smile
Odpowiedz
#20
(12.01.2018, 14:30 UTC)BRTMN napisał(a): Srogi hajs możesz zarobić w  Upsilon Aquarii - Allen Hub. Bierzesz misje pasażerskie do LTT 9360 - Smeaton Orbital 1,800,000LS  (30 minut lotu w układzieBiggrin) ludzie Type 6 latają z pasażerami. Jak Ci misje polosuje to po jednym locie masz 30,000,000CR przy małym  statkuSmile Najlepiej kabiny pasażerskie ekonomiczne brać na początku. Po jednym dniu możesz już Anaconde zakupićSmile Jak na stacji nie będzie misji do LTT 9360 - Smeaton Orbital to po prostu siedź tam i co 5 minut odświeżaj listę. Czasami przełączenie się między trybami gry pomaga.

@BRTMN - a nie mieli przypadkiem nerfić tego? Wiesz może jak to wygląda w tej chwili?Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ekspedycja - podróż łazikiem dookoła planety Mathias Shallowgrave 36 48,971 09.08.2019, 13:01 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Planety terraformowalne - skuteczne sposoby wyszukiwania itp. Arnul 20 22,128 08.10.2017, 01:18 UTC
Ostatni post: Maciej1982
  Najdziwniejsze planety w naszej galaktyce Kris Olesky 20 22,463 04.06.2017, 16:56 UTC
Ostatni post: Kris Olesky
Photo Planety które nie powinny istniec. Sopel Krol 1 2,795 12.12.2016, 06:07 UTC
Ostatni post: Kofi Paridae
  Horizons - ciekawe miejsca i planety GutenbergPL 35 38,175 22.07.2016, 15:33 UTC
Ostatni post: Quarion



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości