Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DYI Track IR
#41
Czy jeżeli zakupione PS3 eye widzi diody IR (widzę skierowane "światło" z pilota od TV) to nadal trzeba zrywać filtr IR?

Trochę obawiam się, że mam tą "gorszą" wersje PS3 eye i ze uszkodzę ją podczas wydobywania filtru :<
Odpowiedz
#42
(02.06.2019, 17:30 UTC)MadCrevan napisał(a): Czy jeżeli zakupione PS3 eye widzi diody IR (widzę skierowane "światło" z pilota od TV) to nadal trzeba zrywać filtr IR?

Trochę obawiam się, że mam tą "gorszą" wersje PS3 eye i ze uszkodzę ją podczas wydobywania filtru :<

Jesli kamera widzi diody i reaguje jak trzeba, to chyba raczej nie trzeba zrywac filtra.
Z drugiej jednak strony filtr zrywasz głównie dlatego aby były mniejsze zakłócenia w jasnym pomieszczeniu, bo tak czy inaczej kamera "coś tam zawsze widzi".
Pograj troche, jesli w ciągu dnia, w jasnym pokoju nie będziesz miał problemów z trakcją to zostaw ten filtr na swoim miejscu Smile
[Obrazek: SDU3JFX.png]
Odpowiedz
#43
Do osób, które grają w Elite ze steam'a. Opentrack ma problem z wykryciem gry gdy odpalicie na steam Elite bez Horizons, a potem w launcherze Elity odpalicie z Horizons. Wtedy Opentrack pokazuje Unknown Game.

I to jest jedyne co sprawiło problemy. Poza tym niuansem wszyściutko śmiga i dziękuję bardzo za poradnik Biggrin
Odpowiedz
#44
Odkupuje temacik, Panowie, mam wersje allegrową trackir. Wszystko ogólnie śmiga aż miło, ale mam jeden irytujący problem, mianowicie przy patrzeniu na boki, góra, dół obojętnie, jak wracam głową do patrzenia na wprost czyli pozycja "0" gra sama mi ściąga ustawienie kamery na 0. Wiąże się to z przeskokiem obrazu. Występuje zawsze, ale najbardziej irytuje jak w czasie walki np rozglądasz się patrząc do góry, chcesz spojrzeć na radar i po środku robi przeskok. W opentracku na ośmiorniczce? tego nie ma, w grze jest. Coś trzeba w grze wyłączyć? Włączyć, przestawić?
Odpowiedz
#45
(12.02.2021, 17:32 UTC)RicoPL napisał(a): Odkupuje temacik, Panowie, mam wersje allegrową trackir. Wszystko ogólnie śmiga aż miło, ale mam jeden irytujący problem, mianowicie przy patrzeniu na boki, góra, dół obojętnie, jak wracam głową do patrzenia na wprost czyli pozycja "0" gra sama mi ściąga ustawienie kamery na 0. Wiąże się to z przeskokiem obrazu. Występuje zawsze, ale najbardziej irytuje jak w czasie walki np rozglądasz się patrząc do góry, chcesz spojrzeć na radar i po środku robi przeskok. W opentracku na ośmiorniczce? tego nie ma, w grze jest. Coś trzeba w grze wyłączyć? Włączyć, przestawić?

Dziwne. Mi ten z allegro działa elegancko z ośmiorniczką. Może pobaw się krzywymi w opentrack? W samej elitce chyba nie ma ustawień żadnych związanych z headtrackerem. Mi kilka(naście) minut zajęło ogarnięcie krzywych w opentrack, aby działało tak jak chcę. Sprawdź też czy czasami jakimś guzikiem nie odpalasz "free look" czy jak to się w elite nazywa, bo to może resetować widok na "0".
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości