Jakimi statkami Explorujecie Galaktyke
#21
Ja latam DBX bo
DBX in front of things > Asp in front of things
lubię ciasne przestrzeniue Smile
po inżynierach wyciągam z niego 55ly na skok
Odpowiedz
#22
Szykuje sie do dlugiego tripa, anakonda juz w garazu, bardziej zalezy mi na solidnosci niz na dlugosci skoku, jeszcze dopalenie napedu u inzynierow.
Czekam tylko az wbije pierwsza elitke tradera, zostalo jakies 17% idzie szybko bo sporo misji mam w swoim grajdolku miedzy 2 a 5 baniek za 180 ton do systemu obok, wlasciwie zawsze ladowanie na outpost wiec tylko ukochany Pyton daje rade, oczywiscie za chiny go nie sprzedam.
Chce poleciec sobie spokojnie wiec wsadzilem troche tarcz broni etc.
Kilka pytan?
Czy fuel scop 6A da rade w kondzie i zapewni sensowne tankowanie czy lepiej 7?
Moduly naprawcze, co do nich trzeba, ktore sa potrzebne i ile zabrac limpetow, nigdy z tego nie kozystalem, heat sink czy warto i czy jeden to nie za malo?
Dawac jakis kadlub do komody czy na standardzie?
Brac pilota, hangar mam na dwa mysliwce, tez hangar na srv jest.
Live supp D czy A bo kolonia tez w planacz a w 30min to ja nie dolece zbyt daleko przy takiej wycieczce.
Odpowiedz
#23
Jeżeli Cię stać to Fuel Scoop 7B lub A - zauważysz różnicę podczas tych tysięcy skoków między systemami.
Moduły naprawcze AFMU - 1 lub 2. AFMU sam siebie naprawić nie może dlatego do Anacondy często zabiera się 2 bo miejsca na moduły jest dużo, a one nic nie ważą. Zasoby do naprawiania da się uzupełnić syntezą. Jeżeli chodzi o naprawę limpetami to już wg uznania. Limpety także da się uzupełnić syntezą. Heat Sink także można już regenerować syntezą, poza tym nie da się już wyskoczy między 2 gwiazdy, więc dużo rzadziej się przydają - 1 moduł wystarczy.
Kadłub standardowy, ewentualnie jak bardzo chcesz to można go zmodyfikować na Heavy Duty - nie podnosi to ciężaru, a dodaje armor.
Osobiście do Anacondy bym zabrał myśliwiec. Można dzięki niemu się trochę rozerwać podczas podróży oraz zrobić fajne fotki.
Life Support D oczywiście. Ten czas to zapas tlenu, który zaczyna być liczony tylko wtedy gdy ktoś Ci rozbije kokpit / szybę. Podczas eksploracji prędzej rozwalisz statek.
Odpowiedz
#24
Taki build zabrałem na swoją wyprawę : https://eddp.co/u/RCVSEY1a
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#25
(15.10.2017, 14:55 UTC)Kahea napisał(a): Taki build zabrałem na swoją wyprawę : https://eddp.co/u/RCVSEY1a

Fajny, pewnie bym coś podobnego składał, ale bez broni. Nawet w tym buildzie można by jeszcze zaoszczędzić na wadze dając Power Plant na 4A i Power Distributor na 7d albo modyfikowany pod Engines 6D aby zachować boosta. Natomiast to już jest tylko kosmetyka, jak ktoś lubi się bawić w min-max.
Odpowiedz
#26
zaktualizowany build z dodanymi modyfikacjami: https://eddp.co/u/6VEzzlkC
[Obrazek: nQsq1jL.png][Obrazek: UEuZRJH.png]      [Obrazek: H67rFX7.png]
Odpowiedz
#27
Zdecydowanie wyrzucić bronie i zmniejszyć Powerplanta na 4A. Ja bym jeszcze maksując zrobił te heatsinki na lightweight - zejdzie razem z 4t Smile
A jak chcesz bronie (chociaż zupełnie nie mam pojęcia, po co), to też lightweight do kompletu.
Odpowiedz
#28
Kaski raczej nie brakuje, kurierka Pytonem przynosi naprawde solidne zyski.
Nie lubie latac ekstremalnie, wiec raczej bedzie to gdzies w okolicach 30LY skoku.
Oplaca sie zabierac pilota na taka wycieczke, zawsze to zaloga do mysliwca w razie W.
Zostalo mi do elitki w handlu 18% czyli gdzies 200 baniek przy dobryvh wiatrach w 4 dni sie zrobi.
Ewentualnie dolece do Kolonii sprzedam conde kupie sidewindera male bum i teleport do banieczki
Odpowiedz
#29
to jest moja Conda ktora teraz lece do Bubble Nebula, a potem kto wie gdzie....

https://eddp.co/u/T5Y76Uoh

Nie mam zrobionego upgrade'u life supportu więc skok jest 58,6
Odpowiedz
#30
ASP Explorer co chyba nie jest nowością. 
Aktualnie na trasie Kopernik - HR8444
[Obrazek: 2kXP4Jt.png?3]
Jestem pewien, że wszechświat jest pełen inteligentnego życia. Jest tylko zbyt inteligentne, żeby się tutaj zjawić. 
Arthur C. Clarke 
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Interakcje ze statkami Thargoid Interceptor Mathias Shallowgrave 3 5,584 20.12.2020, 16:57 UTC
Ostatni post: Hans 001



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości