Arkusz z Materiałami dla Inżynierów
AUTOR:
CMDR galenrog
Jeśli chcesz przyznać punkt reputacji za poradnik, to tutaj jest link do profilu autora Smile

Na chwilę obecną arkusz jest w znacznej mierze zaktualizowany i zdatny do użycia. Zawiera znacznie więcej szczegółowych danych niż na stronach typu "Inara" których nikt już nie uaktualnia i dodatkowo zawierają błędne dane.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Arkusz będzie uaktualniany i rozbudowywany z czasem o dane i metody związane z zdobywaniem materiałów i jest przeznaczony dla początkujących jak i tych którzy z inżynierami miel i już sporo wspólnego.

Arkusz zostanie w swoim czasie udostępniony do użytku całej społeczności ED dlatego wszelkie informacje są zapisywane w języku Angielskim.
Odpowiedz
Super zrobione Smile Przyda się na pewno
[Obrazek: 53912.png]
Odpowiedz
W dniu dzisiejszym w Arkuszu zostały zaktualizowane dane dotyczące dropu z USS "Encoded Emissions".

Dla tych którzy wolą szukać materiałów w USS-ach, pozyskiwanie 1,2 i 3 grejdowych materiałów powinno być łatwiejsze. Wliczając w to również Chemical Manipulators.
Odpowiedz
Arkusz oficjalnie przyjął nazwę "Savenger". A z dniem wczorajszym został do niego dodany poradnik o USS-ach. Poradnik jak wszystko jest w języku Angielskim i jest lekko rozbudowaną wersją poradnika którego tłumaczył CMDR "Drakkainen". Jeśli napotkacie na jakieś błędy proszę o opisanie ich w tym temacie.

Z pozdrowieniami CMDR Galenrog.
Odpowiedz
Garść uwag na szybko...

1. Gdzieśtam jest informacja, iż komponent jest z misji - gdzieś indziej nie ma.
   Arkusz ma być lepszy od stron typu Inara, to niech będzie. - a porównaj opisy na Inarze CIFów i MEFów. Nieaktualne.
   W arkuszu też. Smile
    Generalnie, przy wielu komponentach brakuje informacji, że lecą z misji.
2. Chem Manipulatory - nie widziałem ich w misji po 2.3 - do sprawdzenia.
3. Chem Storage Units - a co to? Jest też trochę innych rzeczy, na które w przestrzeni nie wpadłem.... zerżnięte od kogoś, czy ja mam takie szczęście, że po prostu nigdy nie trafiłem?
4. Compound shielding - skąd informacja, że podczas boom i retreat? Trochę nielogiczne... może jest błędna?
5. UA/UFragmenty - odkąd pojawiły się thargoidzkie instalacje - są dostępne w tych systemach.
Odpowiedz
(23.07.2017, 09:11 UTC)GutenbergPL napisał(a): Garść uwag na szybko...

1. Gdzieśtam jest informacja, iż komponent jest z misji - gdzieś indziej nie ma.
   Arkusz ma być lepszy od stron typu Inara, to niech będzie. - a porównaj opisy na Inarze CIFów i MEFów. Nieaktualne.
   W arkuszu też. Smile
    Generalnie, przy wielu komponentach brakuje informacji, że lecą z misji.
2. Chem Manipulatory - nie widziałem ich w misji po 2.3 - do sprawdzenia.
3. Chem Storage Units - a co to? Jest też trochę innych rzeczy, na które w przestrzeni nie wpadłem.... zerżnięte od kogoś, czy ja mam takie szczęście, że po prostu nigdy nie trafiłem?
4. Compound shielding - skąd informacja, że podczas boom i retreat? Trochę nielogiczne... może jest błędna?
5. UA/UFragmenty - odkąd pojawiły się thargoidzkie instalacje - są dostępne w tych systemach.

1. Dodano.
2. Zmieniono do potwierdzenia. Po ostatnim patchu będzie trzeba sprawdzić cały loot z misji bo się najpewniej sporo pozmieniało.
3. To są materiały bez przydziału lub niewypadające na obecną chwilę. Zostały teraz oznaczone na czerwono. (Nie zmienia to faktu że w przyszłości mogą zostać ponownie dodane i wykorzystane przez deweloperów.)
4. To pozostałość po starym arkuszu. Zostało usunięta. Z powodu że było to mniej ważne nie było to sprawdzane.
5. Z czego lecą jakbyś mógł podać. Bo UA to raczej trzeba przywieźć żeby się do środka dostać? Opisz i wyjaśnij jak można je pozyskać.
Odpowiedz
Drop z Misji został zaktualizowany. Wygląda na to że bez znaczenia w jakim stanie, typie, czy przynależności system jest z misji lecą wskazane materiały. Jeśli jednak okazało by się że jakiś materiał który nie jest wymieniony pojawił się w misji, proszę o informację. Najlepiej popartą zdjęciem i danymi systemu.

Z pozdrowieniami CMDR Galenrog.
Odpowiedz
Dzisiaj dodano do materiałów i dat drop z Bazy Thargoidów , oraz ukończono nową zakładkę o Thargoidach z listą odkrytych baz.
Odpowiedz
Kolejny Update przynosi nam nową zakładkę z Turystycznymi Lokacjami Gejzerów, oraz składem planet na których się znajdują.
Wydobywanie minerałów w tych lokacjach może się okazać szybkim źródłem minerałów 3,4 i 5 poziomu.

Powodzenia.
Odpowiedz
Prośba co napisać jakiegoś posta pod mim tematem co by podbić go na górę listy :

https://forums.frontier.co.uk/showthread...-engineers

Jeśli uzbiera jeszcze trochę repów to może zostanie przypięty na stałe.

Dziękuję i Pozdrawiam.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości