Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HCS Voice Pack Extension - Rozszerzenie komend do voice packów HCS (Voice Attack)
#11
Cześć, z tego co rozumie HCS patrzy na nasze keybindingi i próbuje się do nich dopasować (tzn: nie zmienia ich).
Znalazłem sporo postów z przed 2-3 lat, ze wyjątkowo kiepsko radzi sobie z kombinacjami klawiszy, np. alt + grzybek itd.: wywołanie polecenia zawierające w bindingu alt może ztrigerowac wszystkie możliwe kombinacje klawiszy zawierające alt. Czy ten problem dalej występuje ?
Odpowiedz
#12
Nie idzie już pobrać paczki od Hetmana. Sad
"Tam gdzie diabeł nie może, tam Rusałkę poślą."

[Obrazek: XfrpR3P.png]
Odpowiedz
#13
(05.01.2021, 22:14 UTC)Rusałka napisał(a): Nie idzie już pobrać paczki od Hetmana. Sad

Nie da się jej i tak używać, bo paczki HCS mocno się zmieniły od tamtej pory.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#14
Mam pytanie, szukam programu który rozbudował by podstawowe komendy mojego statku, tzn. W ED discovery jest funkcja voiceattack i używam Go tylko by mieć roszerzone komunikaty ale niestety nie jest wg. Mnie do końca wygodnie konfigurowalne,
Czy jak wykupie voiceattack i powiedzmy dodatkowy głos to dostanę to dostanę dodatkowe komunikaty?
Odpowiedz
#15
(05.03.2022, 22:20 UTC)thyrfing krk napisał(a): Mam pytanie, szukam programu który rozbudował by podstawowe komendy mojego statku, tzn. W ED discovery jest funkcja voiceattack i używam Go tylko by mieć roszerzone komunikaty ale niestety nie jest wg. Mnie do końca wygodnie konfigurowalne,
Czy jak wykupie voiceattack i powiedzmy dodatkowy głos to dostanę  to dostanę dodatkowe komunikaty?

Tak. Voicepacki HCS zawierają multum komend oraz różnego typu odpowiedzi, zaczepek etc. Jak masz kilka głosów różnych możesz je przypisać do różnych ról na statku (np jeden jako pierwszy oficer, inny głos jako inżynieria etc). Również te głosy potrafią ze sobą wchodzić w interakcję i sobie "pogaduchy" urządzać. Dają też możliwość (o ile zawierają galaxopedię, a sporo zawiera) pytania ich np "co to jest nebula" etc.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiadomości tekstowe za pomocą Voicce Attack MistyPL 3 2,210 26.08.2022, 05:51 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Voice Attack - rozpoznawanie polskiego + BONUS HCS Voice Pack komendy po polsku Honoorius 18 6,662 27.07.2022, 07:45 UTC
Ostatni post: MistyPL
  [PORADNIK] Voice Attack & Voice Packs - losowe wybieranie plików odpowiedzi audio Mathias Shallowgrave 15 30,944 07.10.2017, 11:40 UTC
Ostatni post: Drakkainen



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości