MEF-y i skanowanie baz
Dla wszystkich, którzy męczą się lub męczyć się będą z farmieniem MEF-ów i skanowaniem Data Points w bazach naziemych - 2 fajne źródła informacji: 1 z forum ED, a 2 appka do zainstalowania.

1. Poradnik z forum ED: https://forums.frontier.co.uk/showthread...d-Firmware

2. Appka z layoutem baz: https://forums.frontier.co.uk/showthread...elper-tool

Enjoy!
Odpowiedz
Skorzystałem wczoraj z poradnika, zrobiłem 2 bazy Industrial Layout, miło, szybko i przyjemnie, a robiłem to pierwszy raz. 9 MEF w kieszeni + kilka innych danych. Firma kurierska zapakowała mojego FDL'a i przesyła go dziś do inżyniera, gdzie g5 modyfikacja już czeka ;>

Dzięki za linki.

o7
[Obrazek: 51065.png]
Odpowiedz
(28.04.2017, 07:01 UTC)[Cornholio] napisał(a): Skorzystałem wczoraj z poradnika, zrobiłem 2 bazy Industrial Layout, miło, szybko i przyjemnie, a robiłem to pierwszy raz. 9 MEF w kieszeni + kilka innych danych. Firma kurierska zapakowała mojego FDL'a i przesyła go dziś do inżyniera, gdzie g5 modyfikacja już czeka ;>

Dzięki za linki.

o7

Zazdroszczę szczęścia w znajdywaniu MEFów. Wczoraj zrobiłem z n2goodem kilka baz, on prawie za każdym razem miał wyniki pozytywne, a ja trafiłem raz może dwa Confused .
Odpowiedz
(28.04.2017, 07:37 UTC)RADKO707 napisał(a):
(28.04.2017, 07:01 UTC)[Cornholio] napisał(a): Skorzystałem wczoraj z poradnika, zrobiłem 2 bazy Industrial Layout, miło, szybko i przyjemnie, a robiłem to pierwszy raz. 9 MEF w kieszeni + kilka innych danych. Firma kurierska zapakowała mojego FDL'a i przesyła go dziś do inżyniera, gdzie g5 modyfikacja już czeka ;>

Dzięki za linki.

o7

Zazdroszczę szczęścia w znajdywaniu MEFów. Wczoraj zrobiłem z n2goodem kilka baz, on prawie za każdym razem miał wyniki pozytywne, a ja trafiłem raz może dwa Confused .

Hahah.... wczoraj miałem podobnie tylko, że z Manigiem latałem Smile Polowałem na CIF'y i nie mogłem trafić a Manig trafił kilka razy. Ale co ciekawe jak zawinął się w kimono to ja jeszcze poleciałem zrobić trzy bazy i co? I na dwóch znalazłem w końcu CIF'y Biggrin Rolka życia u Palina dzięki temu zrobiona! Biggrin
Poradnik dobry polecam korzystać!
"Make peace with life, make good of ails, make done all wins and fails, before you follow into shadows the Silver Comet's trail" - Tales From The Frontier

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości