Lista planet earth-like.
#1
Witam

Dla pilotów, którzy oprócz ładnych widoczków lubią coś zarobić na eksploracji. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...2075577592


Warto zwrócić uwagę na zakładkę "in nebula sectors" - można i pooglądać i zebrać pinionse Smile.

~S~
Odpowiedz
#2
A wiadomo kiedy polatamy po powierzchni czy to temat bardzo odległy. Zdaje sobie sprawę ze to nie taka prosta sprawa zrobic rozne biomy zreszta zwykle planety wygladaja bardzo jalowo. A zreszta o czym ja pisze jak ledwo zdjecia z lazika na marsie mamy, mozna tylko spekulowacTongue
Odpowiedz
#3
Jak na razie nie ma żadnych informacji na temat planet ELW, WW a właściwie nie ma informacji o jakichkolwiek nowych planetach na których będzie można lądować. Wiadomo tylko że jeśli chodzi o ELW to nie szybko, nie mają takich planów nawet na najbliższe 2 lata bodajrze.
Osobiście na razie liczę na planety aktywnie wylkanicznie z płynną lawą i może jakieś najprostsze planety z atmosferą. Może zrobią jakąś niespodziankę w 2018 ale oczywiście Frontier nic na ten temat nie mówi Sad
Odpowiedz
#4
(23.11.2017, 11:05 UTC)Nizm0 napisał(a): Jak na razie nie ma żadnych informacji na temat planet ELW, WW a właściwie nie ma informacji o jakichkolwiek nowych planetach na których będzie można lądować. Wiadomo tylko że jeśli chodzi o ELW to nie szybko, nie mają takich planów nawet na najbliższe 2 lata bodajrze.
Osobiście na razie liczę na planety aktywnie wylkanicznie z płynną lawą i może jakieś najprostsze planety z atmosferą. Może zrobią jakąś niespodziankę w 2018 ale oczywiście Frontier nic na ten temat nie mówi Sad

Wiem że będą w 2018 cztery duże dodatki. o planetach faktycznie nic nie wspominają ale maja w planach
Odpowiedz
#5
Niestety oni wszystko mają w planachSmile także dopóki nie będzie zapowiedziane wprost, to trzeba czekać.
"Każda frakcja ma takiego Fenyla, na jakiego zasłużyła" - CMDR Goliat
Odpowiedz
#6
(24.11.2017, 09:57 UTC)Mezal napisał(a):
(23.11.2017, 11:05 UTC)Nizm0 napisał(a): Jak na razie nie ma żadnych informacji na temat planet ELW, WW a właściwie nie ma informacji o jakichkolwiek nowych planetach na których będzie można lądować. Wiadomo tylko że jeśli chodzi o ELW to nie szybko, nie mają takich planów nawet na najbliższe 2 lata bodajrze.
Osobiście na razie liczę na planety aktywnie wylkanicznie z płynną lawą i może jakieś najprostsze planety z atmosferą. Może zrobią jakąś niespodziankę w 2018 ale oczywiście Frontier nic na ten temat nie mówi Sad

Wiem że będą w 2018 cztery duże dodatki. o planetach faktycznie nic nie wspominają ale maja w planach

Poprawka, mają być 2 duże zmiany, pierwsza w Q1 druga w Q4 oraz 2 mniejsze z informacją o aktualizacji kontentu. Więcej informacji co mniej więcej mają zawierać zostało spisane tu.
Odpowiedz
#7
Fajnie by było, gdyby była możliwość latania w gazowych olbrzymach. Co do wodnych to zawiele nie wymagają. No bo jak jest sama woda to nic. Pływać pod nią statki nie dadzą rady, a co najwyżej to wodować. Problemem na wodnych planetach mogą się okazać ewentuale, żywe formy życia, takie jak rybowate organizmy. Chociaż to, że na planecie jest woda nie oznacza, że od razu by było na niej życie.
"Wszechświat nie ma obowiązku być dla Ciebie zrozumiałym" - Neil deGrasse Tyson, mój ulubiony autor
Odpowiedz
#8
Latanie w atmosferze gazowych olbrzymów jest akurat w planach - Braben mówił o tym parę razy Smile

Pytanie - kiedy...?
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#9
No. Ciekawe co z niebem gazowców. Czytałem że mają różne rodzaje. Zielone, chyba żółte itp. Chciałbym to zobaczyć.
"Wszechświat nie ma obowiązku być dla Ciebie zrozumiałym" - Neil deGrasse Tyson, mój ulubiony autor
Odpowiedz
#10
(19.12.2017, 11:56 UTC)Maroks napisał(a): Fajnie by było, gdyby była możliwość latania w gazowych olbrzymach. Co do wodnych to zawiele nie wymagają. No bo jak jest sama woda to nic. Pływać pod nią statki nie dadzą rady, a co najwyżej to wodować. Problemem na wodnych planetach mogą się okazać ewentuale, żywe formy życia, takie jak rybowate organizmy. Chociaż to, że na planecie jest woda nie oznacza, że od razu by było na niej życie.
Byłoby fajnie, to prawda.  Ale...

Problem mógłby być taki, że pewni gracze zaczeli by od razu do nich strzelać co ciągnie za sobą konieczność zaprojektowania nie tylko wielu gatunków, a jeszcze ich reakcji. Czego twórcą może się zwyczajnie nie chcieć.

Poza tym takie coś może rzeczywiście nie byłoby problemem. Zwłaszcza, że gwiazdy przypominają czasem w animacji takie "wodne planety".

Gorzej już z tym, bo takie rzeczy potrzebują niesamowitej mocy obliczeniowej.


---
Mi się marzy możliwość zobaczenia deszczu na szybach kokpitu (jak w Serenity).
 [Obrazek: 9PMTnVa.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Wymodelowane Mgławice - Lista TeddyPanda 49 91,021 23.08.2019, 12:30 UTC
Ostatni post: Pajk
  Katalogowanie planet. DYoda 5 6,191 16.02.2017, 19:14 UTC
Ostatni post: DYoda



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości