Łowcy Gejzerów czyli szukamy samodzielnie
#31
(05.12.2016, 15:57 UTC)Baton napisał(a): No i się robi wątek o tym Ile Mój Courier Ciągnie Na Buście, samo życie Smile
Gdzie sie robi? Bo moj na pewno tyle nie ciagnie, zwlaszcza ze dostepu do Palina nie mam. Za to jesli ktos ma, to takim Courierem dosc sprawnie powinno isc poszukiwanie gejzerow...
Odpowiedz
#32
Kontynując ciekawy wątek ile mój kurier itd, więc ja mam enhanced i DDT i mój kurier robi jakieś 320 normalnie, a nie będę klikał 5 godzin pod rząd w przycisk boost bo go zajadę Smile

(wiem, że coś mam nie tak i mogę latać szybciej, ale nie miałem czasu popatrzeć, sprawdzę przy okazji, jakich cudów bym nie robił to nie wyciągnie 600 bez boosta zapewne Smile, miałem szukać wątku w stoczni, ale skoro jak wirus się pojawił to to można wykorzystać Smile )
Odpowiedz
#33
Czy Fumarole też mogę zaliczyć do tego wątku?
Jeśli tak to podaję namiary:
SYSTEM > LTT 13904
PLANETA > LTT 13904 B 1 A 
-47.5638
-93.3294
Odpowiedz
#34
Pewnie, że można. Zależało by mi na Twoim opisie poszukiwań, wrażeniach, zdjęciach, poradach jak je najłatwiej znaleźć. Listy lokacji gejzerów można znaleźć na FF Smile
Myślę, że fajną akcją będzie poszukanie wulkanicznych w HR 8444 albo jak najbliżej, za co się wezmę wkrótce i innych zapraszam Smile
Odpowiedz
#35
(11.12.2016, 09:29 UTC)Baton napisał(a): Pewnie, że można. Zależało by mi na Twoim opisie poszukiwań, wrażeniach, zdjęciach, poradach jak je najłatwiej znaleźć. Listy lokacji gejzerów można znaleźć na FF Smile
Myślę, że fajną akcją będzie poszukanie wulkanicznych w HR 8444 albo jak najbliżej, za co się wezmę wkrótce i innych zapraszam Smile

Sęk w tym, że znalazłem to poprzez misje pasażerskie. W takim razie nie wiem czy się liczy.
Mam też lodowe gejzery, ale też z misji pasażerskich.
Odpowiedz
#36
W misjach są tylko te, które już ktoś znalazł, więc w sensie Łowcy Gejzerów to się nie liczy :o)
Odpowiedz
#37
OK, no to wezmę się sam za szukanie.
Tylko skąd mam wiedzieć czy te, które ewentualnie napotkam nie zostały już przez kogoś odkryte?
Odpowiedz
#38
Jest parę list - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...edit#gid=0 czy też ten wątek: https://forums.frontier.co.uk/showthread...ht=geysers

Ja bym powiedział, że jak znajdziesz coś w promieniu 50ly od HR 8444 to będziesz pierwszy bo wątpię żeby ktoś już w naszych okolicach szukał, więc odkryta jest na razie tylko jedna lokacja na Makau, na tym księżycu powinno być jeszcze kilka więc możesz nawet zacząć tam Smile
Odpowiedz
#39
A tak mi teraz do głowy przyszło odnośnie statku - a Keelback z myśliwcem jakimś? Jak tam jest z widocznością w myśliwcach?
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#40
Lodowe gejzery w Bańce w systemie Malina na planecie Malina AB 5 znajdują się na Beconie "Malina AB 5 B". Jest to obiekt turystyczny.

http://images.akamai.steamusercontent.co...C83CD47A6/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowcy obcych form życia (szukamy samodzielnie) Mathias Shallowgrave 63 63,958 15.10.2017, 11:57 UTC
Ostatni post: Baton
  [PUBLICZNY] "Skorupy Welcome To", czyli barnacles tournée! Mathias Shallowgrave 34 36,249 10.06.2017, 13:59 UTC
Ostatni post: Baton
  Poważne Plądrowanie Galaktyki. Czyli o tym, że warto mieć głupie marzenia. Arnul 67 69,580 08.06.2017, 20:38 UTC
Ostatni post: Haueck
  Brain trees czyli Kosmiczne Drzewa :) Baton 30 31,341 29.01.2017, 21:03 UTC
Ostatni post: Mathias Shallowgrave
  Neurostrady - czyli lot po neutronówkach Baton 83 83,146 07.01.2017, 08:34 UTC
Ostatni post: Baton



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości