Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK Masz pełną ładownie materiałów dla inżynierów?
#11
Właśnie myślałem już jak to zorgarnizować... Bo mamy sporo poradników o Inżynierach, częśc info jest zduplikowana, część jest unikalna... Przydałby się jeden wielki poradnik o Inżynierach z tym wszystkim i jedna osoba, która zbierałaby te informacje i aktualizowała poradnik.
--
:: Oficjalny Partner FDEV - zapraszam na Twitch (KLIK) po partnerskie skórki! 

:: Tapetki z Elite i nie tylko (KLIK). 

Odpowiedz
#12
Teraz doczytałem wiem gdzie data pointy i jak się je zdobywa, ale trochę zajęło.
Raxxla is no alien, is a ghost world, is a planet

[Obrazek: 24648.jpg]





Odpowiedz
#13
Dzięki Goliat, zaktualizowałem pierwszy post aby było wszystko na wierzchu. Daj znać jakbyś robił jakieś poprawki.
Odpowiedz
#14
Tylko żeby ktoś nie wyrzucił polonium bo się przydaje do robienia jumponium )
Odpowiedz
#15
(04.08.2016, 12:07 UTC)Mathias Shallowgrave napisał(a): O, a ja o co takiego właśnie dzisiaj pytałem, ŚLEPAK! To jest aktualne w kontekście niedawnego patcha?

W sumie, to Hetman pytał o ważne materiały, a to wątek o niepotrzebnych, więc nie taki dubel Wink
Odpowiedz
#16
Przejrzałem sobie całą listę na Inarze i wpisałem wszystko co nie zawierało się w jakimkolwiek blueprincie.

BIO-MECHANICAL CONDUITS
PATTERN ALPHA OBELISK DATA
PATTERN DELTA OBELISK DATA
PATTERN EPSILON OBELISK DATA
PATTERN GAMMA OBELISK DATA
PECULIAR SHIELD FREQUENCY DATA
PROPULSION ELEMENTS
SENSOR FRAGMENT
SHIP FLIGHT DATA
SHIP SYSTEMS DATA
TEMPERED ALLOYS
UNIDENTIFIED SCAN ARCHIVES
WEAPON PARTS
WRECKAGE COMPONENTS

Póki co bez zastosowania, potem pewnie coś dodadzą:
THARGOID CARAPACE
THARGOID ENERGY CELL
THARGOID MATERIAL COMPOSITION DATA
THARGOID ORGANIC CIRCUITRY
THARGOID RESIDUE DATA
THARGOID SHIP SIGNATURE
THARGOID STRUCTURAL DATA
THARGOID TECHNOLOGICAL COMPONENTS
THARGOID WAKE DATA
Odpowiedz
#17
Czesc,

Chyba wypadalo by wykreslic z listy nie używanych pozycje Compact Composites. Bez 5-ciu nie ma co podchodzic do Deep Plating.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#18
Topic założony w 2016 roku i od tamtej pory zmieniło się tyle, że nic już tutaj nie ma sensu Biggrin.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PORADNIK] Egzobiologia dla cierpliwych Dziadostwo 30 17,127 22.09.2023, 19:38 UTC
Ostatni post: Jimmy Crooker
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 2 - Odysejowe Bazy Pitulek 6 4,499 15.03.2023, 21:00 UTC
Ostatni post: Jorglik
  [PORADNIK] Odyssey dla początkujących część 1 - Co nowego w starych stacjach? Pitulek 1 3,818 31.03.2022, 18:37 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  [PORADNIK] Zyskowna eksploracja dla początkujących i bardziej zaawansowanych Kuba Wolf 30 39,643 07.11.2021, 11:26 UTC
Ostatni post: Kuba Wolf
  [PORADNIK] [3.0] Zalecane modyfikacje i efekty od inżynierów Calvarian 51 89,295 26.03.2021, 17:17 UTC
Ostatni post: Misiakus Pluszov



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości