Jak do nas dołączyć?
#1
Information 
Podjęliśmy decyzję o tymczasowym otwarciu rekrutacji dla członków społeczności naszego forum. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej grupie, zerknijcie do tego działu. A jak dołączyć?

Instrukcje poniżej SmileJak do nas dołączyć?

Dołączyć może każdy polski Commander, jeśli tylko spełnia podane niżej wymagania, niezależnie od tego, którą główną frakcję wspiera (Imperium, Federacja, Sojusz), w jakim obszarze lata i czym się zajmuje. Handlowcy, piraci, szmuglerzy, odkrywcy, łowcy głów, najemnicy i żołnierze - każdy jest mile widziany! To samo tyczy się platform - nieważne czy grasz na PC, Macu, XB czy PS4 - każdy może dołączyć!Jakie mamy wymagania?
  • Przynależność do innej grupy/frakcji graczy nie wchodzi w grę. Albo należysz do Husarii, albo do innej grupy.
  • Gotowość na regularne odwiedzanie forum w celu czytania informacji i nowości dotyczących naszej grupy. Należy zaznaczyć, że nie ma obowiązku regularnego grania, bo każdy z nas dysponuje różną ilością wolnego czasu i chcemy, aby członkostwo było dostępne także dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu na grę. Jednak poświęcenie pół godziny tygodniowo na czytanie forum to niezbędny wymóg.
  • Gotowość pomocy frakcji w sytuacjach kryzysowych - w miarę możliwości.
  • Gotowość do stosowania się do wytycznych dotyczących aktywności w grze, tak aby nie szkodzić frakcji. Może to być np. zakaz działań w niektórych systemach, zakaz działania dla danej Potęgi w Powerplay czy prośba o pomoc naszym sojusznikom.Chcę dołączyć do Skrzydlatej Husarii! Co dalej?

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i zdecydowałeś się dołączyć do naszej grupy, prosimy o założenie konta na forum (tylko jeśli jeszcze go nie masz - jeśli posiadasz już konto i nazwa jest inna niż nazwa Cmdra w grze, zostanie ona odpowiednio zmieniona), którego nazwa jest TAKA SAMA jak nazwa Commandera w grze i wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Po jego akceptacji otrzymasz rangę Kadeta oraz powitalną wiadomość z podstawowymi informacjami dotyczącymi dalszych kroków. Jeśli masz już konto na forum, nie musisz zakładać drugiego, ale Twoja nazwa użytkownika zostanie odpowiednio zmieniona.

PROSIMY O LEKTURĘ REGULAMINU DLA HUSARZY, zawiera on bowiem dodatkowe sekcje, dotyczące samej gry i przynależności do naszej frakcji.

Dostaniesz ograniczony dostęp do części forum przeznaczonej dla członków grupy. W randze Kadeta pozostaniesz w niej przez okres jednego miesiąca. Dla Ciebie jest to czas na aklimatyzację w grupie, a dla nas na poznanie Cię bliżej. Okres Kadecji może być skrócony. Zależy to od kilku kryteriów, a każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Okres w randze Kadeta można skrócić przez (od najważniejszych):

- aktywność na forum i Team Speaku,
- aktywny udział w życiu grupy i frakcji (wydarzenia przez nas organizowane, pomoc w ekspansji i innych działaniach, takich jak Community Goals, wojny, pomoc sojusznikom itp.),
- napisanie kilku słów o sobie się w wątku "Przedstaw się",
- dodanie członków kadry oficerskiej do znajomych w grze,
- założenie konta w serwisie Inara i dołączenie do naszego skrzydła The Winged Hussars.

Maksymalnie w ciągu jednego miesiąca Dowództwo frakcji podejmie decyzję o ewentualnym awansie do rangi Husarza, co da Ci pełny dostęp do zasobów forum i innych informacji niedostępnych dla Kadetów, możliwość większego zaangażowania się w naszą grupę, a także dołączenia do elitarnych Skrzydeł Specjalnych.

Wszystko w Twoich rękach, Pilocie!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości