Elite jak z nut
#1
Czołem Husarze.

Po baaardzo długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu i możliwości, postanowiłem w końcu powrócić do zabawy z obróbką audio/video. Przez lata wiele zapomniałem i czuję się jak niemowle stawiające pierwsze kroczki, dlatego świadom jestem beznadziejności prezentowanych tutaj "dzieł". Mimo to jak coś sklecę to tu wrzucę, choćby po to żeby usłyszeć (przeczytać) wasze sugestie, pomysły czy porady jak i co zrobić lepiej, co się podoba a co nie.

Przed wami pierwsza poczwara z planowanej serii, która w całości będzie się opierać na kleceniu clipów z mojego gameplayu pod jakiś konkretny kawałek w całości lub wybrany fragment. 




Muzyka - Hey Hey - Superchick (wersja Nightcore by ULmadM5)


Jak wspomniałem wczesniej, mile widziane sugetie i pomysły w tym także propozycje i requesty kawałków do których mógłbym coś poskładać.
[Obrazek: 99207.png]
Odpowiedz
#2
Spoko. Początek muzyki dużo za ostry jak na start ze stacji, a potem trochę przynudnawo z ciągle tymi samymi ujęciami jak strzelasz w te statki, więc więcej różnorodności bym poprosił, ale dajesz radę, myślę że jak będziesz miał więcej materiału to się zrobi całkiem fajnie Smile
Odpowiedz
#3
Fakt, miałem pod ręką tylko trochę nagrań z jednego weekendu a że mnie wena naszła to zaatakowałem czym się dało. W ferworze montażu nawet nie zauważyłem że dwa razy to samo ujęcie wrzuciłem na końcu...

Ale już się kręcą kolejne materiały, kolejne ujęcia więc myślę że następne video z serii będzie bardziej interesujące Wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyprawa na koniec świata - czyli jak nie planować eksploracji. Arnul 11 14,559 31.10.2021, 22:15 UTC
Ostatni post: Space_kemot
  Jak Rockatansky to: hakpl 0 1,634 14.03.2021, 23:08 UTC
Ostatni post: hakpl
Video [VIDEO] Elite Dangerous po godzinach. Wojciech Dannyboy 1 3,272 15.04.2020, 00:21 UTC
Ostatni post: MAGNUM354
  Robber - Elite Dangerous Short Film FIKUS 0 3,431 29.03.2019, 11:18 UTC
Ostatni post: FIKUS
  Richard Freitag - Elite Dangerous 2018 kris750PL 1 3,541 02.01.2018, 00:32 UTC
Ostatni post: MAGNUM354



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości